Nie masz pomysłu, co kupić na dzień mamy? Nie martw się! Przygotowałyśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych upominków. Oto 6 propozycji.

Co kupić na dzień mamy? – 6 propozycji

Większość z nas co roku zastanawia się, co kupić na Dzień Matki. Nie ma w tym nic dziwnego. Mam to wyjątkowa osoba w życiu każdego człowieka. W podziękowaniu za jej miłość, okazaną troskę, trud włożony w nasze wychowanie, warto wręczyć jej wyjątkowy i oryginalny upominek. Dzięki temu poczuje się doceniona.

Kurs makijażu

Twoja mama pragnie nauczyć się malować? W takim razie polecamy  kurs makijażu online  lub stacjonarny z wizażystką Agnieszką Świst-Kamińską! Przyjedziemy specjalnie do Ciebie do domu! Szkolenie pozwala zdobyć wiedzę z zakresu technik upiększania. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykonać makijaż dzienny i biznesowy. Wizażystka odkrywa tajniki konturowania twarzy oraz podkreślenia oczu. Kurs makijażu to świetny upominek, ponieważ:

  • umożliwiasz osobie obdarowywanej na zdobycie nowych umiejętności,
  • wręczasz oryginalny podarunek, który Twoja mama z pewnością doceni,
  • odpowiednio wykonany makijaż podkreśla kobiecość i dodaje pewności siebie.

Ponadto, jest dostępny online. Dzięki temu Twoja mama będzie mogła go wykonać w dogodnym przez siebie terminie. Oczywiście Ty będziesz mogła być jej modelką.

dzień mamy co kupić

Weekend SPA

Każda mam zasługuje na chwilę wypoczynku i oderwania się od codziennych obowiązków. Jeśli i Twoja potrzebuje naładowania baterii, wyjedź z nią na weekend SPA. To doskonała okazja na spędzenie wspólnych chwil, plotkowanie, a także zrelaksowanie się. Możesz zaplanować pobyt samodzielnie lub skorzystać z gotowych voucherów, które oferuje wiele sklepów internetowych. Zazwyczaj vouchery zawierają cały pakiet: zabiegi, nocleg oraz wyżywienie.

co kupić na dzień mamy

Biżuteria

Co kupić na dzień mamy? Świetnym rozwiązaniem jest biżuteria. W końcu kobiety uwielbiają błyskotki! Ponadto, to bardzo uniwersalny upominek. Odpowiednio dobrany komplet pasuje do wszystkiego: eleganckiej sukienki do pracy, jeansów z dziurami, koszuli w kratę czy do kwiecistej spódnicy. Zanim wybierzesz konkretny model, zastanów się, czy mama woli złoto, czy srebro? A może Twoja mama gustuje w masie perłowej, drewnie bądź filcu? Znając gust mamy od zawsze, z pewnością wiesz, jakie lubi kolory, jaka biżuteria do niej pasuje. Jeśli mama ma przebite uszy, możesz postawić na zestaw, składający się z bransoletki, naszyjnika oraz kolczyków. Możesz również wybrać pojedynczy elementem. Od kilku lat triumfy święcą modne celebrytki. Wybierz modele z sercem lub znakiem nieskończoności. Innym, ciekawym wyborem są produkty z masą perłową. To idealna propozycja dla mam, ceniących sobie szyk i klasykę.


Kosmetyki

Nie ma wątpliwości, że kosmetyki to dobry pomysł na upominek. Pod warunkiem, że znamy gust, typ cery osoby obdarowywanej. Dzień Matki to wyjątkowe święto, dlatego postaw na produkty z wyższej półki. Świetnie sprawdzi się skuteczne serum do twarzy z kolagenem, odżywczy balsam do ciała lub produkty do włosów dobrych marek. Bardzo fajnym podarunkiem będą kosmetyki mineralne Lily Lolo. Możesz również wybrać ulubiony zapach.


dzień matki co kupić

Akcesoria i gadżety do domu

Twoja mama interesuje się aranżacją wnętrz? Przejrzyj koniecznie ofertę sklepów z dodatkami do domu. Wybór jest ogromny – możesz sprawić jej nową zastawę stołową, ramki na zdjęcia, które uwiecznią piękne chwile, ozdobne osłonki na doniczki, świeczniki ze świecą zapachową.

Fotoksiążka

Co kupić na dzień mamy, aby wywołać uśmiech na twarzy swojej ukochanej matki? Z pewnością fotoksiążkę! To idealny upominek niezależnie od okazji. Niezwykle poruszający, pozwoli wrócić do najpiękniejszych chwil i zachować je na długo. Możliwość samodzielnego zaprojektowania, dodania napisów, życzeń, sentencji sprawi, ze podarunek jest indywidualny i prosto z serca!