Stanowią nie tylko ochronę przed deszczem, ale także najmodniejszy dodatek w deszczowe dni. Mowa o kaloszach damskich, które robią furorę w świecie mody już od wielu sezonów. Początkowo dostępne w niewielkiej gamie kolorystycznej i w jednym fasonie. Dziś mnogość wariacji oraz możliwość ich zakupu w niemalże wszystkich odcieniach, sprawia, że nosimy je nie tylko podczas ulewy, ale na co dzień jako uzupełnienie całej stylizacji. Jeśli nie masz ich jeszcze w swojej garderobie, koniecznie się w nie zaopatrz!

Kalosze to must have w sezonie jesień/zima. Obuwie te przede wszystkim nie przemakają, dlatego stanowią najlepszy wybór na deszczowe dni. I właśnie wtedy najchętniej po nie sięgamy. Jednak pełnią one także funkcję ozdobną – są modne i stylowe.  Dostępne są w wielu wzorach i kolorach, więc z pewnością każda z Was znajdzie swój model. Sklepy oferują kalosze za kostkę, ale także sięgające do kolan, a nawet za kolana. Mogą być jednokolorowe, wzorzyste lub z aplikacjami np. kokardką. Są uniwersalne i pasują niemalże do wszystkiego. Dobrze komponują się z jeansami, legginsami, a także spódnicami. Jeśli chcesz postawić na sukienkę, wybierz nieco bardziej elegancki model kaloszy, a do tego ciepły płaszcz. Nie zapomnij o parasolce, która będzie świetnym uzupełnieniem całej stylizacji. Jak widzisz, nawet podczas deszczu można wyglądać stylowo!

kalosze-1