Niejeden mężczyzna zastanawia się nad tym, w czym wybrać się na plażę. Bywa tak, że stres związany z wyborem odpowiedniej stylizacji nie pozwala mu cieszyć się urlopem. Szkoła Męskiego Stylu ma za zadanie przekazywać wiedzę na temat fasonów ubrań odpowiednich dla danej sylwetki oraz najnowszych trendów pojawiających się na rynku odzieżowym. Dzięki naszym radom każdy mężczyzna poczuje się pewnie i będzie mógł czerpać radość z wymarzonego relaksu.

Aby wybrać odpowiedni fason stroju plażowego, należy skupić się na proporcjach sylwetki. Wysoki i szczupły mężczyzna może pozwolić sobie na wzorzyste szorty. Nie powinien on jednak decydować się na motyw w podłużne pasy, gdyż taki wzór jeszcze bardziej go wydłuży. Pasy polecamy panom lepiej zbudowanym. Niski mężczyzna musi uważać na długość szortów. Zbyt długie sprawią, że będzie wydawał się niższy. Panowie otyli powinni zwrócić uwagę na szerokość. Zbyt szerokie szorty spowodują, że sylwetka będzie wyglądać komicznie. Muszą oni również zdecydować się na jednokolorowe modele, najlepiej w ciemnych kolorach, które wyszczuplają. Tylko wysportowany mężczyzna o muskularnej budowie może pozwolić sobie na slipy. Natomiast bokserki to najbardziej uniwersalny model, który pasuje do większości sylwetek.

Letnia kolorystyka jest bardzo szeroka. Należy jednak zwrócić uwagę na typ karnacji. Jeżeli mamy jasną, nieopaloną skórę, nie będziemy wyglądać korzystnie w odcieniach zieleni. Mięta, turkus i inne zimne barwy są zarezerwowane dla ciemnej karnacji, którą pięknie podkreślają. Jeżeli nie gustujemy w czerwieniach i żółciach, postawmy na granat – to jedyny bezpieczny kolor odpowiedni dla wszystkich typów urody.

Niezwykle ważnym elementem plażowej stylizacji jest odpowiednie obuwie. Polecamy klasyczne japonki, które idealnie sprawdzą się w tych warunkach i znakomicie będą się komponowały ze strojem plażowym.

Nie możemy zapomnieć o nakryciu głowy. Wbrew pozorom wybór dodatków w tej kategorii jest dość duży. Można zdecydować się na popularną czapkę z daszkiem lub gustowny kapelusz słomkowy. Najbardziej stylowym modelem jest kapelusz Panama, który cechuje się lekkością, przewiewnością oraz wysoką jakością wykonania.

Kropkę nad i plażowego outfitu stanowią oczywiście okulary przeciwsłoneczne. Na rynku można znaleźć mnóstwo modeli odpowiednich dla danego typu urody. Jednak to model Aviator wygrywa konkurencję na plażowy look!

Zastosowanie porad Szkoły Męskiego Stylu jest gwarancją na udany wypoczynek w najlepszym wydaniu. Każdy człowiek ma w sobie coś wyjątkowego. Sekret polega na tym, aby tuszować mankamenty sylwetki i podkreślać jej atuty. Odwiedzaj regularnie naszego bloga www. szkolameskiegostylu.pl/blog i stań się mężczyzną świadomym swoich zalet!