Na punkcie denimu oszalał cały świat! Zakochali się w nim projektanci i miłośniczki mody na całym świecie. Jeans od stóp do głów? Zdecydowanie tak!

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że jeans to ponadczasowy materiał, który na stał wpisał się do świata mody. To nie tylko jeden kolor niebieski, ale różnorodna kolorystyka i wiele rozmaitych wariacji. Jeans nosimy bardzo chętnie na co dzień, a jeansowe spodnie to must have w garderobie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To materiał, który jest nieodłącznym elementem w niemalże każdej kolekcji największych projektantów. A jak nosimy jeans w tym sezonie? Stawiamy na denim total look! Świetnie sprawdzi się kombinezon albo zestaw np. spódnica i kurtka jeansowa w podobnych odcieniach. Polubiły go również blogerki. Sandicious postawiła na oversize’ową katanę i spódniczkę. Natomiast Ewa wybrała połączenie spodni z dziurami z jeansową narzutką. A Wy lubicie denim?

denim

fot. East News, Versus, Dior, Calvin Klein