Najmodniejszym okryciem wierzchnim na jesień i zimę 2017/2018 jest…kożuch! Jak go nosić? Zobaczcie nasze propozycje.

Kożuch to bez wątpienia gwiazda wybiegów tego sezonu. Postawili na niego projektanci: Sonia Rykiel., Kenzo, Balmain, Diesel i Nicholas K., Saint Laurent czy Chloe, gdzie główną rolę odgrywały przede wszystkim płaszcze podbite kożuchem. W tym sezonie kożuchy mamy pod postacią ramonesek czy też góralskich kamizelek. A obowiązkowa pozycja to wydanie oversize! Kożuch nosimy w każdej długości i w każdym kolorze. Dla Pań, które cenią sobie klasykę, polecamy te w klasycznych odcieniach: beże, czerń, khaki. Dla kobiet, które lubią bawić się modą,radzimy postawić na kolory np. róż. Z pewnością wyróżnisz się z tłumu. A z czym łączymy kożuch? Ze wszystkim! Możemy go zestawić z sukienka w wersji mini, ale również i midi. Dla fanek stylu kowbojskiego, polecamy zestawy rodem z Dzikiego Zachodu – takie jak proponuje Balmain. Na wybiegach noszono go nawet na .. piżamowy zestaw!

A co sądzicie o propozycjach naszych zaprzyjaźnionych blogerek? Kinga i Sandicious postawiły na jasne odcienie. Natomiast Juliette i Gabriela wybrały ciemniejsze stylizacje.

kożuchy gabi i julitte