Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność po raz kolejny realizować świetny projekt, dzięki któremu uczestnicy dowiedzieli się, jak podnieść poczucie własnej wartości, otworzyć się na nowe możliwości dbania o swój wizerunek.

Szkolenie dla nauczycieli w Szkole Handlowej w Jeleniej Górze

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu prowadziła zajęcia z makijażu dla nauczycieli w szkole handlowej w Jeleniej Górze. Szkolenie obejmowało zagadnienia z zakresu:

 • makijażu,
 • dbania o swoje zdrowie,
 • prawidłowej suplementacji oraz diety,
 • poprawienia kondycji swoich włosów, paznokci oraz skóry.

Podczas zajęć z makijażu uczestniczki nauczyły się technik makijażu:

 • amerykańskiego,
 • wieczorowego,
 • ślubnego,
 • francuskiego,
 • dziennego, 
 • biznesowego,
 • make up no make up.

Co dało szkolenie, jak podnieść poczucie własnej wartości?

Szkolenie, które przeprowadziliśmy dla nauczycieli Szkoły Handlowej w Jeleniej Górze, przede wszystkim pokazało uczestnikom, jak podnieść swoje poczucie wartości, a także otworzyć się na nowe możliwości dbania o swój wizerunek.

Podczas szkolenia uczestniczki zdobyły wiedzę z zakresu makijażu, uczyły się tego, jak go wykonać czy dopasować do typu urody. Dowiedziały się także, że podstawę dobrze wykonanego makijażu stanowi umiejętność dbania o kondycję cery. Nie bez znaczenia jest także dbanie o włosy, paznokcie, co wpływa na całokształt wizerunku. Te wszystkie elementy, mają ogromne znaczenie zarówno w budowaniu poczucia własnej wartości, jak i kreowania wizerunku. Należy pamiętać, że wizerunek to nie tylko dobrze wykonany make up, ale także zadbane włosy, paznokcie, cera i odpowiednia stylizacja.

Poniżej możecie zobaczyć fotorelację z zajęć. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i przesympatyczną atmosferę podczas szkolenia!

Jak podnieść poczucie własnej wartości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasz ofertą i skorzystania z usług, jakie oferujemy.

Jak podnieść poczucie własnej wartości szkolenie