Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność po raz kolejny realizować świetny projekt, dzięki któremu uczestnicy dowiedzieli się, jak podnieść poczucie własnej wartości, otworzyć się na nowe możliwości dbania o swój wizerunek.

Szkolenie dla nauczycieli w Szkole Handlowej w Jeleniej Górze

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu prowadziła zajęcia z makijażu dla nauczycieli w szkole handlowej w Jeleniej Górze. Szkolenie obejmowało zagadnienia z zakresu:

• makijażu,
  • dbania o swoje zdrowie,
  • prawidłowej suplementacji oraz diety,
  • poprawienia kondycji swoich włosów, paznokci oraz skóry.

Podczas zajęć z makijażu uczestniczki nauczyły się technik makijażu:

• amerykańskiego,
  • wieczorowego,
  • ślubnego,
  • francuskiego,
  • dziennego,
  • biznesowego,
  • make up no make up.

Co dało szkolenie, jak podnieść poczucie własnej wartości?

Szkolenie, które przeprowadziliśmy dla nauczycieli Szkoły Handlowej w Jeleniej Górze, przede wszystkim pokazało uczestnikom, jak podnieść swoje poczucie wartości, a także otworzyć się na nowe możliwości dbania o swój wizerunek.

Podczas szkolenia uczestniczki zdobyły wiedzę z zakresu makijażu, uczyły się tego, jak go wykonać czy dopasować do typu urody. Dowiedziały się także, że podstawę dobrze wykonanego makijażu stanowi umiejętność dbania o kondycję cery. Nie bez znaczenia jest także dbanie o włosy, paznokcie, co wpływa na całokształt wizerunku. Te wszystkie elementy, mają ogromne znaczenie zarówno w budowaniu poczucia własnej wartości, jak i kreowania wizerunku. Należy pamiętać, że wizerunek to nie tylko dobrze wykonany make up, ale także zadbane włosy, paznokcie, cera i odpowiednia stylizacja.

Poniżej możecie zobaczyć fotorelację z zajęć. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i przesympatyczną atmosferę podczas szkolenia!

Jak podnieść poczucie własnej wartości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasz ofertą i skorzystania z usług, jakie oferujemy.

Jak podnieść poczucie własnej wartości szkolenie