Zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto rozglądać się już za odpowiednim okryciem wierzchnim. W mroźne dni idealnie nada się stylowe futro, które święci triumfy już kolejny sezon. I nie zapowiada się na to, abyśmy mieli się z nimi rozstać.

W końcu nadeszła etyczna moda, gdzie naturalne futra znikają z wybiegów mody, a na ich miejsce wskakują sztuczne imitacje. Nowoczesne sztuczne futra są lekkie, dobrze grzeją i są dostępne w całe gamie kolorystycznej. Co więcej, już od kilku sezonów dominują na wybiegach podczas pokazów jesienno-zimowych kolekcji. Stella McCartney postawiła na futrzane płaszcze z kapturem, Balmain na krótkie futerka z dłuższym włosem, a futrzane budrysówki pojawiły się o Tommy Hilfigera.

Futra to klasyk, który stanowi nieodłączny element kobiecej garderobie. Sprawdza się nawet w najchłodniejsze dni. Decydując się na zakup futerka pamiętaj, że im kurtka ma dłuższy włos tym lepiej. Futro aż do ziemi i na dodatek z bujnym włosem może sprawdzić, że będziesz wyglądała gigantycznie niczym ptak z ulicy sezamkowej.  Pamiętaj również, że futra poszerzają. W związku z tym podkreśl swoją sylwetkę i wydłuż nogi poprzez zestawienie futra z obcisłymi rurkami i botkami na obcasie najlepiej w odcieniu spodni.

Zaletą futer jest przede wszystkim ich uniwersalność. W zestawieniu z odpowiednimi elementami nadaje się niemalże na każdą okazję. Może przybrać charakter rockowy, elegancki, a nawet sportowy. Dla Pań ceniących klasykę i elegancję, polecamy odzież wierzchnią w standardowych odcieniach: czerni, beżu lub szarościach. Najlepiej sprawdzą się w zestawieniu z ołówkową spódnicą lub sukienką do kolan lub midi oraz botkami lub kozakami przed lub za kolano. Miłośniczki luźnego stylu powinny postawić na jeansy oraz ocieplane adidasy lub trampki za kolano. Do tego stylowa czapka typu beanie. Czarne futerko z czarnymi botkami oraz złotymi dodatkami będzie komponowała się idealnie w stylu rock glamour. Ciekawą propozycją będzie również stylizacja z futrem w stylu boho. Zestawić je można wtedy z botkami i torebką z frędzlami i dodatkami z piórami.

futraklasyczne

Dodatkowo możesz przebierać wśród całej palety kolorów od pasteli dziewczęcego różu, błękit, przez klasyczne odcienie, aż po wyrazistą czerwień Jeśli lubisz bawić się modą i eksperymentować, możesz postawić na wzorzyste wariacje tego włochatego odkrycia.Z pewnością nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Wśród dostępnych wzorów postaw na modne cętki.

futrakolorowefutrawzory

Jeśli nie możesz przekonać się do futra, polecamy zacząć od lotniczych kurtek  z futrem. Ten krój to następca ramonesek.