Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu po raz kolejny miała przyjemność prowadzić szkolenie w Milanówku. Jak wyglądała metamorfoza wyglądu kobiet i czego nauczyły się uczestniczki projektu?

Projekt Milanówek — metamorfozy wyglądu

Projekt Milanówek to szkolenie prowadzone dla kobiet powyżej 30 roku życia i mieszkającym w małej miejscowości. Kobiety te ze względu na doświadczenia życiowe takie jak przebyte choroby czy urlop macierzyński, borykają się z podjęciem pracy, a także komunikacją oraz życiem w społeczeństwie. Projekt Milanówek ma na celu przede wszystkim aktywizację zawodową, jak i również podniesienie swojej wartości oraz samooceny.

Dzięki zajęciom uczestniczki będą chętnie wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi, a także zaczną dbać o kontakty z innymi. Projekt Milanówek porusza kwestię, związaną z:

  • aktywizacją zawodową,
  • chęcią wyjścia z domu,
  • komunikacją z innymi ludźmi,
  • podniesieniem swojej wartości oraz samooceny.

W ramach projektu Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, przeprowadziła zajęcia teoretyczne w postaci wiedzy dbałości o siebie, autoprezentacji wizerunku, a także metamorfozy wyglądu wszystkich uczestniczek. Każda z uczestniczek miała profesjonalny makijaż, fryzurę. Natomiast profesjonalne zdjęcia zrobił fotograf. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

metamorfozy wyglądu

Metamorfoza wyglądu w Milanówku to szkolenie, którego celem jest przede wszystkim wykorzystanie zdobytej wiedzy przez uczestników podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z kolei zdjęcie, które robiono na koniec, ma posłużyć do CV.

Jak przejść metamorfozę wyglądu?

Wizerunek odgrywa niezwykle ważną rolę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To, jak wyglądamy, jest kluczowe, gdy poznajemy nową osobę. Nasz odbiorca, w tym pracodawca, przez pierwsze sekundy wyrabia sobie o nas zdanie na podstawie tego, w co jesteśmy ubrani i jak się prezentujemy.

Z tego względu warto przejść metamorfozę swojego wyglądu, zwłaszcza jeśli wracasz na rynek pracy, szukasz pracy i pragniesz być aktywna zawodowo. Jak przejść metamorfozę wyglądu? Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie się specjaliście, który doradzi Ci, jaki makijaż Ci pasuje, jaka fryzura będzie najlepszym wyborem. Ponadto  pomoże w kompletowaniu szafy. Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska podpowie Ci, jak stworzyć garderobę, aby pasowała do Twojego typu sylwetki, a tym samym podkreślała jej atuty, a maskowała ewentualne mankamenty.

 

Jak przejść metamorfozę wyglądu?