Torebka damska to przedmiot, którego wnętrze odzwierciedla osobowość jej właścicielki. Wybierając odpowiedni model torebki, należy pamiętać o tym, aby komponował się on z daną stylizacją. Dress code to zbiór norm, które odnoszą się do konkretnych sytuacji zwłaszcza w życiu zawodowym i biznesowym. Poznając te zasady, wkraczamy w świat dobrego smaku i możemy poczuć się pewnie w różnych okolicznościach. Dziś przedstawiamy torebki na każdą okazję.

torebki na każdą okazję

Torebka na każdą okazję

Dobór torebki zależy przede wszystkim od okazji, na jaką ją zakładamy oraz naszej kreacji. O tym, jak dobrać torebkę do stylizacji, już wspominałyśmy, ale warto wiedzieć, że istnieje kilka zasad, które warto przestrzegać:

  • wybierz odpowiednią wielkość torebki, mając na uwadze indywidualne potrzeb, strój oraz okoliczność,
  • dopasuj torebkę do swojego stylu, tak, aby pasowała do Ciebie,
  • dopasuj torebkę do typu swojej figury,
  • wybierz odpowiedni kolor lub wzór torebki, uwzględniając okazję oraz pozostałe elementy stroju.

Shopper bag

Model shopper to ulubieniec wielu gwiazd takich. Pojemna torebka przypadnie do gustu wymagającej businesswoman, która każdego dnia musi mieć przy sobie wiele ważnych akcesoriów. Shopper to również propozycja dla kobiet podróżujących do pracy z laptopem. Młode mamy będą nim zachwycone, ponieważ zmieścisz w niej wiele rzeczy.

Listonoszka

Listonoszka to niezwykle poręczna torebka. Dlatego też warto o niej pamiętać, wybierając się na specjalne okazje takie jak przyjęcia koktajlowe lub garden party. Torebka zawieszona na ramieniu umożliwia swobodne sięganie po posiłki. Dzięki listonoszce poczujemy się komfortowo podczas tego typu imprez.

torebka na każdą okazję

Zakładana na ramię stanowi mały podręczny bagaż, który sprosta różnym wyzwaniom i sprawdzi się w każdej sytuacji. Ten model pasuje zwłaszcza do stylizacji casualowych. Latem możemy go nosić również na plażę.

Kopertówka

Niezbędnym elementem damskiej garderoby jest kopertówka. Ten model wybieramy na wyjątkowe okazje takie jak: spektakl w teatrze, uroczystość rodzinna, wesele. Kolor kopertówki powinien być idealnie dobrany do kreacji. Małą czarną można wzbogacić srebrnym akcentem. Natomiast barwne kreacje wymagają stonowanych dodatków.

Szykownym uzupełnieniem kreacji wieczorowej jest również niewielka torebka, która lśni jak klejnot na tle pięknej, długiej sukni.  Decydując się na ten model, należy pamiętać o tym, że nie lubi on konkurencji w postaci wyszukanej biżuterii. Wybierając odpowiednią biżuterię, zdecydujmy się na jeden element – albo naszyjnik, albo kolczyki.

uniwersalne torebki na różne okazje

Kluczem do stworzenia gustownego outfitu jest znajomość pewnych zasad, jakie obowiązują w świecie mody. Umiejętne ich stosowanie sprawi, że nie stracimy swojego indywidualnego stylu.

Jeżeli nie wiesz, jak dobrać torebkę do stylizacji, możesz skorzystać z naszej oferty. Style Coach Agnieszka Świst-Kamińska gwarantuje skomponowanie idealnych zestawów odpowiadających osobowości klientki.  Z jej pomocą dokonasz rewolucji w swojej garderobie i dobierzesz właściwe dodatki do każdego zestawu.