Nie ma wątpliwości, że o błogim lenistwie na plaży marzy każda z nas. Niektórzy już mieli urlop, a jeszcze wiele osób czeka na zasłużony odpoczynek. Zanim jednak przyjdzie czas na upragniony relaks,  należy przygotować rzeczy i akcesoria, które będą niezbędne podczas wyjazdu. Co stanowi must have na plażę!

Mogłoby się wydawać, że wypoczynek na plaży nie wymaga żadnego przygotowania. Nic bardziej mylnego! Istnieje kilka elementów garderoby oraz akcesoriów, które koniecznie musimy że sobą zabrać. Na naszej liście must have na plażę znalazły się: kapelusz, klapki lub japonki, strój kąpielowy, torba w rozmiarze XL,  okulary przeciwsłoneczne, pareo i kosmetyki do opalania.

Kapelusz

Kapelusz stanowi zarówno modny dodatek stylizacji, jak i ochronę przed słońcem. Dlatego jest wakacyjnym niezbednikiem.nie mogę go zabraknąć!

Strój kapielowy

Nie musimy chyba tłumaczyć, że strój kąpielowy to podstawa wypadu na plażę, prawda? Jednoczęściowy, dwuczęściowy, bikini, z wysokim stanem, gładki, wzorzyste. Wybor jest ogromny.

Torba XL

Obowiązkowo zabierz ze soba torebke XL, a nawet XXL. Dzięki temu pomieścisz mniej i bardziej potrzebne rzeczy.

Klapki lub japonki

Wybierając się na plażę, warto postawić na wygodne obuwie. Zrezygnuj zr szpilek czy sandałowe na obcasie. Najlepiej sprawdza się klapki, które są stworzone właśnie na plażę. Jeśli nie lubisz nudy, wybierz niebanalne modele.

Okulary przeciwsloneczne

Okulary słoneczne to prawdziwy niezbędnik na wakacyjne wypady. Podobnie jak kapelusz, są stylowym dodatkiem, jak i chronią nas przed słońcem. Pamiętaj jednak, aby wybrać dobre okulary, które mają odpowiednie parametry. Najważniejsza jest ochrona naszego wzroku!

Kosmetyki do opalania

Kosmetyki do opalania to obowiązkowa pozycja na naszej wakacyjnej liście, więc o niej nie zapomnij!

A co jest Waszym must have na plażę?