Idealna figura na lato jest możliwa nie tylko dzięki aktywności fizycznej, ale również zabiegom. Przedstawiamy najlepsze zabiegi modelujące sylwetkę, które wykonacie w klinice Dr Beata Dethloff.

idealna sylwetka na lato

Idealna figura na lato – zabiegi modelujące sylwetkę

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że każda z Pań marzy o perfekcyjnej sylwetce na lato. Beach body, czyli ciało dobrze prezentujące się na plaży, to nic innego, jak zgrabna i kształtna sylwetka, na której można eksponować bikini. Co prawda, idealna sylwetka na lato nie jest prosta do osiągnięcia. Wymaga regularnych treningów, racjonalnego żywienia, co wiąże się z ciężką pracą oraz wieloma wyrzeczeniami. Niestety niektóre partie ciała są tak uciążliwe, że praca nad nimi jest bardzo czasochłonna.  Na szczęście istnieją sposoby, które pomogą w osiągnieciu wymarzonej figury. To zabiegi modelujące sylwetkę, będące świetnym dopełnieniem ruchu i odpowiednio zbilansowanej diety. Oto 3 topowe zabiegi, które oferuje Klinika Dr Beata Dethloff:

Icoone

Zależy Ci na błyskawicznych efektach? W takim razie postaw na Icoone. Metoda jest w 100% naturalna oraz bezinwazyjna. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zabieg ten w ekspresowym tempie wyszczupla, ujędrnia, a także podnosi pośladki. A to wszystko za sprawą pobudzenia produkcji lipozy oraz kolagenu. W efekcie skóra regeneruje się, stając się bardziej napięta oraz jędrna. Jego największą zaletą jest to, że oferuje zabiegi nie tylko odchudzające, ale i odmładzające bez względu na rodzaj skóry i wiek pacjenta. Co więcej, za pomocą urządzenia można wykonywać zabiegi zarówno na twarzy, na biuście, jak i całym ciele. Aby efekty były w pełni satysfakcjonujące, zaleca się wykonanie 12 sesji, 2-3 razy w tygodniu. Po całym cyklu warto wykonać zabieg raz w miesięcy, aby utrzymać efekt.

Zabiegi Icoone są dedykowane tym, którym zależy na szybkim, skutecznym i nieinwazyjnym uzyskaniu pięknej sylwetki bez cellulitu. Icoone przede wszystkim:

 • modeluje sylwetkę,
 • zwalcza cellulit,
 • ujędrnia skórę,
 • usuwa rozstępy.

Storz

Dieta i aktywność fizyczna to klucz do osiągnięcia wyrzeźbionej sylwetki. Jednak w wielu przypadkach dla uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów, warto zastosować zabiegi modelujące ciało. Jednym z godnych polecenia zabiegów, jest zabieg Storz, który zyskuje coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego! To nowoczesna i bardzo skuteczna metoda. Polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej oraz stymulacji odnowy komórkowej falami dźwiękowymi. W efekcie zmniejsza się obwód ciała. Ponadto, zabieg ten wykazuje działanie antycellulitowe. Pierwsze efekty można zaobserwować już po 4 zabiegach, a najlepsze po wykonaniu całej serii. Aby terapia była o wiele bardziej efektowna, zaleca się stosowanie zbilansowanej diety, uprawianie sportu oraz picie 2 litrów wody dziennie. Te wszystkie czynniki sprawią, że Twoja idealna sylwetka na lato, zaskoczy nie tylko Ciebie, ale wszystkich wokół!

Sam zabieg jest nieskomplikowany i bezbolesny. Najpierw nakłada się żel na wybrany obszar ciała. Dzięki temu przewodzenie fal akustycznych jest o wiele lepsze.

Istnieje kilka przeciwskazań do wykonania zabiegu:

 • ciąża,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • protezy ceramiczne,
 • zaawansowana osteoporoza,
 • polineuropatie,
 • hemofilia,
 • choroba nowotworowa (aktywna),
 • zawał serca (w przeciągu ostatnich 3 miesięcy),
 • zakrzepica,
 • regularne stosowanie dużych dawek antykoagulantów.

idealna figura na lato

Schwarzy

Klinika Dr Beata Dethloff ma w swojej ofercie zabieg Shwarzy, który gwarantuje piękną, wymodelowaną sylwetkę. To innowacyjne urządzenie działa stymulująco na odbudowę mięśni, przynosząc zdumiewające efekty. Zamiast katować się miesiącami na siłowni, wystarczy jeden zabieg Schwarzy! Urządzenie wykorzystuje pole elektromagnetyczne, które umożliwia budowę mięśni oraz modelowanie ciała. Za pomocą elektrod, które dopasowują się do danej części ciała, wysyłane są impulsu, które dobiera się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dla uzyskania jak najlepszego efektu zaleca się stosowanie 8-10 zabiegów. Głównymi wskazaniami do wykonania Shwarzy jest:

 • lifting ciała,
 • nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • wiotka skóra, która wymaga ujędrnienia,
 • rozstępy.

Zabieg ten przede wszystkim:

 • redukuje tkankę tłuszczową,
 • wzmacnia mięśnie,
 • modeluje sylwetkę,
 • ujędrnia i wzmacnia skórę.