Białe spodnie to jeden z elementów garderoby, po które chętnie sięgamy zwłaszcza wiosną i latem. Co ubrać do białych spodni? Dziś podpowiadamy.

Co ubrać do białych spodni

Co ubrać do białych spodni?

Jeśli nie masz zielonego pojęcia, jak stylizować białe spodnie, to dobrze trafiłaś! Uwierz Nam, że są one naprawdę uniwersalną bazą do stworzenia wielu ciekawych stylizacji i to na różne okazje! Nie ma wątpliwości, że już od długiego czasu, popularnością cieszy się biały total look, czyli biel od stóp do głów. To połączenie jest eleganckie i idealnie sprawdzi się w letnich i wiosennych outfitach. Możemy tu wykorzystać t-shirty, koszule, swetry, spódnice, spodnie. Co się nam tylko podoba. Co ubrać do białych spodni? Czerń. Myślę, że każdy się zgodzi ze stwierdzeniem, że czerń i biel to klasyczny, ponadczasowy i niezastąpiony duet, który zawsze się sprawdzi. Zwłaszcza, gdy nie mamy pomysłu na stworzenie stylizacji. Białe spodnie z czarnym krótkim topem oraz sandałkami na grubszym obcasie to naprawdę super pomysł na stylizację. Do tego biała marynarka. Latem idealnie sprawdza się styl marynarski. Biel perfekcyjnie współgra z granatem oraz odcieniami niebieskimi. Takie zestawienie sprawdzi się zwłaszcza nad morzem 🙂 A pionowe pasy wciąż są modne! Postaw na sukienkę w marynarskim stylu, a do tego wygodne espadryle. mogą również być na koturnie. Wtedy idealnie sprawdzą się podczas wieczornych wyjść.

ubrania do białych spodni

Co ubrać do białych spodni w wersji casualowej?

Spodnie w odcieniu bieli idealne są do stworzenia stylizacji na co dzień. Jak już wspomniałyśmy, stanowi bazę do stworzenia wielu zestawów. Dzięki temu sprawdzą się w każdym stylu. Najprostszy zestaw to spodnie, do tego t-shirt oraz ramoneska i trampki. Komfortowy i designerski zestaw na spacer czy zakupy z przyjaciółką. Na wyjście na miasto można postawić na koszulę. Ale luźniejsze fasony i nieformalne. Eleganckie modele zostawmy do pracy 🙂 Na co dzień doskonale sprawdza się białe spodnie typu boyfriend z dziurami. Są  luźne i bardzo wygodne. Dobrze wyglądają w połączeniu ze zwykłymi bluzkami oraz luźnymi koszulami. Do tego trampki lub sportowe buty np. na grubszej podeszwie. Jeśli lubisz streetwearowe stylizacje, koniecznie dodaj plecak oraz czapkę z daszkiem. Będziesz wyglądać naprawdę luzacko!

Dla kogo spodnie w kolorze bieli?

Spodnie w odcieniu bieli sprawdzą się na Twojej figurze tylko i wyłącznie wtedy, gdy dobierzesz ich model do swojej sylwetki. Odpowiednio dobrana para spodni, podkreśli figurę i ukryje ewentualne mankamenty. Dlatego ważniejsze niż kolor, jest tu dobranie fasonu. Jeśli nie czujesz się dobrze w tym kolorze ze względu na mankamenty figury, wybierz czarne modele 🙂 Pamiętaj, ze to Ty musisz dobrze się czuć w spodniach!