Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o powrotach trendów w modzie, a dokładnie o męskiej elegancji w domowym zaciszu. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Strój po domu już dawno przestał być typowo „luzacki”. Dresy i zwykły t-shirt, choć wciąż są oczywiście noszone, to nie stanowią już podstawowej garderoby po domu. Panowie coraz chętniej sięgają po bardziej eleganckie zestawy, w stylu smart casual. Nie ma wątpliwości, że zainteresowanie strojami do domu wywołała pandemia. Wiele osób przeniosło swój biznes czy pracę do sieci, ale nadal chce się dobrze prezentować.

Przede wszystkim pod żadnym pozorem panowie nie powinni nosić starych i spranych ubrań. Nie tylko źle się prezentują, ale przede wszystkim źle oddziałują na motywacje. Należy pamiętać o tym, że to, jak jesteśmy ubrani, wpływa również na nasze samopoczucie.”
Serdecznie dziękujemy za zaufanie.