Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność kolejny raz realizować profesjonalną sesję zdjęciową. Tym razem była to sesja rodzinna realizowana dla Pani Laili. W sesji brała udział córka, jej mam oraz jej syn. Sesja zdjęciowa odbyła się w pałacu Lasotów w Warszawie. Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, robiła make up, fryzurę oraz stylizację. Zdjęcia wykonała Małgorzata Ćwiek.

Agnieszka Świst-Kamińska: Co skłoniło Panią do realizacji sesji rodzinnej?
Laila Patejuk: Zastanawiałam się nad niezwykłym prezentem dla mamy. Wpadłam na pomysł rodzinnego albumu, kiedyś oglądałam podobny u koleżanki.  Doszłam do wniosku, że chcąc mieć dobrze zrobione zdjęcia w ładnym otoczeniu, najlepiej zwrócić się do fachowców. Przeglądałam dużo prac w Internecie, zdjęcia zrealizowane przez Panią Agnieszkę przyciągnęli moją uwagę naturalnością i pięknem jednocześnie.
– Jak się czuła Pani w roli modelki?
-Bardzo dobrze. Zresztą główną modelką miała być mama, natomiast my z synem mieli stanowić tło. Mama lubi pozować dla zdjęć, a dla mnie to była taka odskocznia – przez chwilę nie myśleć o niczym, tylko o tym jak wyglądać najpiękniej ????
– Czy sesja i współpraca ze Style Coach to dla Pani nowe doświadczenie?
-I tak, i nie. Kiedyś dawno trochę grałam w filmach i teatrze amatorskim. Natomiast współpraca ze Style Coach – tak, to jest całkowicie nowe doświadczenie. Doświadczenie bardzo pozytywne i bardzo dla mnie korzystne ????
– Jak się Pani podobała atmosfera podczas sesji?
-Atmosfera była wspaniała! Na luzie, z żartami, a jednocześnie widać było ogromny profesjonalizm. No i przepiękne otoczenie.  Chciałabym jeszcze raz gorąco podziękować za całość włożonej pracy i niesamowity efekt. Album już mam w domu!
Serdecznie dziękujemy nasze klientce przede wszystkim za zaufanie! Poniżej efekty sesji.