Ice Cream Cone Look to jeden z najgorętszych trendów w tym sezonie. Pokochały go wszystkie fanki minimalizmu. Na czym polega?

ice cream cone look stylizacje

Ice Cream Cone Look – na czym polega?

To nic innego jak ubrania w odcieniach beżu oraz bieli. Nazwa nawiązuje do lata, a dokładnie lodów śmietankowych w kruchym wafelków. Nam już na samą myśl cieknie ślinka. I choć look w tym wydaniu zdobył popularność w 2021 roku, to nic nie wskazuje na to, że odejdzie w zapomnienie. Pokochały go gwiazdy, a także infuencerki, które lansują go na instagramie. Na platformie znajdziemy mnóstwo ciekawych inspiracji!

Trend ten zapoczątkowała Kendall Jenner na swoim instagramie, wrzucając zdjęcie outfitu, składającego się z beżowych spodni, białego topu i oversize’owej koszuli. Kreacja była na tyle udana, że instagramerki chętnie tworzyły podobne kreacje, popularyzując trend.

Jak stworzyć modne połączenie bieli i beżu?

Niewątpliwą zaletą połączenia bieli i beżu jest uniwersalność. Ten kolorystyczny duet doskonale odnajdzie się w każdej stylizacji, począwszy od stylizacji na co dzień, romantyczną kolację we dwoje, wypad z przyjaciółką na miasto, aż po wyjście ze znajomymi do klubu. Z powodzeniem możesz założyć takie zestawienie na imprezy okolicznościowe jak ślub siostry czy komunię.

ice cream cone look

Co więcej, przy tworzeniu zestawów w tym trendzie, obowiązuje jedna, prosta zasada – dół ma być beżowy, a góra biała. To wszystko! Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy zaczynamy łączyć ze sobą różne elementy garderoby.

W pierwszej kolejności warto określić, czy zestaw ma być wygodny, czy elegancki. W pierwszym przypadku postaw na beżowe, welurowe dresy, a na górę załóż krótki top, tworząc w ten sposób wygodny, a jednocześnie modny look. Całość dopełnij sneakersami, czapką z daszkiem oraz plecakiem, który doda miejskiego charakteru. To doskonała propozycja dla pań, które lubią streetwear. Bardzo ciekawie będzie prezentował się luźny sweter, a do tego spodnie materiałowe.

Ice Cream Cone Look – najmodniejsze stylizacje

Tak jak wspomniałyśmy, możliwości noszenia bieli beżu jest mnóstwo! A wszystko zależy od twojego indywidualnego gustu. Najczęściej wybierany zestaw w „lodach śmietankowym w wafelku” to spodnie materiałowe i koszula. Wbrew pozorom wcale nie musi to być look do pracy. Na co dzień postaw na koszulkę na ramiączkach i na nią włóż koszulę – koniecznie zostaw rozpiętą! A na nogi trampki, które dodadzą sportowego charakteru.

ice cream cone look outfit

Ciekawie będą prezentować koszule oversize, które już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. trudno się dziwić! stanowią świetną bazę do stworzenia wielu outfitów i to w różnych stylach, będąc wygodnym i jednocześnie modnym elementem garderoby. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszym artykułem, jak nosić ubrania oversize, w którym podpowiadamy, z czym je łączyć. Pamiętaj przede wszystkim o zasadzie, że przy luźnej górze, dół musi być obcisły, aby całość dobrze się prezentowała. Doskonale sprawdzą się dopasowane spodnie czy legginsy.