Golf to klasyczny element naszej jesienno-zimowej garderoby.   Nieodpowiednio dobrany fason może dodać kilogramów lub je odjąć. Dlatego należy wybrać fason właściwy dla naszej sylwetki.

jak nosić golf

Sklepy oferują na różne rodzaje golfów – dopasowane, oversizowe. Musimy jednak pamiętać, że nie w każdym fasonie będziemy dobrze wyglądać. Szczupłe Panie w obcisłych golfach, będą wyglądały na jeszcze chudsze. Dlatego dobry dla nich będzie oversize. Istotne znaczenie ma również wykończenie przy szyi. Ściśle przylegające do ciała optycznie ją skracają, zaś luźne i obszerne sprawiają, że sylwetka wydaje się szczuplejsza. Golfy sprawdzą się zarówno w stylizacjach eleganckich, jak i codziennych. Model dopasowany w zestawieniu z ołówkową spódnicą lub szerokimi spodniami o butami na obcasie to świetne rozwiązanie np. na wyjście ze znajomymi. Możesz przebierać wśród wzorów i kolorów. Jeśli lubisz zabawę modą – postaw na mocne kolory. Przecież jesień nie musi być szara i ponura! Wybierz również abstrakcyjne wzory. Dzięki nim nikt nie przejdzie obok obojętnie. Miłośniczki klasyki niech postawią na gładkie swetry w stonowanych kolorach: czerń, odcienie szarości i beżu. Wtedy warto zdecydować się na duży, kontrastowy naszyjnik, który uzupełni stylizację.