Założycielka Szkoły Męskiego Stylu i Szkoły Damskiego Stylu, Cool hunter , Agnieszka Świst-Kamińska prognozuje afro loki jako gorący trend sezonu.

Cool hunter była z tematem hot w „Pytanie na śniadanie”, gdzie na kanapie gościły afro loki (Szarpi Kłak), w których zakochały się gwiazdy. Mówiono o możliwości doczepienia włosów, aby uzyskać afro loki. Metamorfoza jest nieinwazyjna, a także nie obciąża włosów. To świetne rozwiązanie dla Pań, które marzą o bujnych włosach. Ponadto włosy rosną w sposób naturalny. Pielęgnuje się je myjąc za pomocą szamponu dla dzieci, a następnie susząc. Włosy można zdjąć samodzielnie, jednakże nie można już ich wtedy ponownie założyć.

Serdeczni zapraszamy do obejrzenia odcinka, dostępnego na stronie pytanie na śniadanie.

21121904_1474394229310118_417811242_n