O pięknych i długich włosach marzy każda z Nas. Jednak, aby włosy były gęste i zdrowe, trzeba je odpowiednio pielęgnować. Niezwykle istotne jest stosowanie odpowiednich szamponów do rodzaju włosów. To samo dotyczy odżywek. Dziś przedstawiamy Wam szampon Coslys, dostępny na stronie matique.pl – galerii kosmetyków ekologicznych.

O PRODUKCIE:

Formuła szamponu oparta jest na bazie myjącej roślinnego pochodzenia, bez siarczanów. Dodatkowo produkt zawiera roślinną keratynę. Dzięki temu dogłębnie pielęgnuje włosy. Kombinacja składników to celowe działanie. Mają bowiem oczyszczać włosy bez ich wysuszania. Dodatkowo wzmacnia włókna włosów i chroni je przed negatywnym wpływem gorąca pochodzącego z suszarki czy prostownicy. Co ciekawe, szampon został nagrodzony na targach NATEXPO 2013 odbywających się we Francji i skupiających osoby działające na rynku organicznym w kategorii well being.

SKŁAD:

Aqua (water), spiraea ulmaria flower extract*, sodium lauryl sulfoacetate, disodium lauryl sulfosuccinate, sodium chloride, decyl glucoside, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, glyceryl oleate, hydrolyzed corn protein, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed soy, protein, tramates versicolor extract, lilium candidum flower extract*, parfum (fragrance), benzyl alcohol, dehydroacetic acid, leucononstoc/radish root ferment filtrate, sodium benzoate, potassium sorbate, limonene, linalool.
*z rolnictwa ekologicznego
99,11 % składników jest pochodzenia naturalnego
10 % składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego

JAK STOSOWAĆ?

Szampon należy wmasować równomiernie w mokre włosy i spłukać. Dla uzyskania lepszego efektu, należy stosować maskę Coslys z keratyną do włosów osłabionych i zniszczonych.

REZULTATY:

Regularne stosowanie szamponu sprawi, że włosy będą bardziej miękkie, gładsze. Dodatkowo szampon zapewni im ochronę. Już po kilku użyciach szamponu, możemy zauważyć, ze włosy są:

– wyraźnie gładsze
– chronione przed gorącem pochodzącym z urządzeń elektrycznych
– silniejsze
– bardziej błyszczące i pełne witalności

A Wy jak dbacie o swoje włosy? Jaki szampon polecacie?