Nie ma wątpliwości, że każda z Pań marzy o pięknych, długich włosach. Niestety istnieje wiele czynników, które sprawiają, że włosy wypadają, są słabe i zniszczone. Na szczęście można wspomóc ich odbudowę, a także zmniejszyć ilość wypadających włosów za pomocą szamponu i odżywki Biotebal.

Biotebal: sposób na wypadające włosy

SZAMPON BIOTEBAL

O produkcie:

Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów został opracowany przy współpracy lekarzy dermatologów, zawiera najwyższej jakości składniki, które zapobiegają wypadaniu włosów oraz mają działanie pielęgnujące i regenerujące, poprawiające wygląd włosów i kondycję skóry głowy. Opatentowana formuła lnno-Bioxinum oraz 5 dodatkowych składników, których działanie zostało potwierdzone badaniami sprawia, że włosy stają się nawilżone, mocniejsze, odżywione, odzyskują witalność i gęstość.
Systematyczne stosowanie preparatu wspomaga regulację pracy gruczołów łojowych oraz łagodzi podrażnienia. Skóra staje się dotleniona i nawilżona.
Składniki aktywne:
– Bioaktywne peptydy i oligosacharydy kiełków soi (Glycine soja) i pszenicy (Triticum vulgare) – działają jako skuteczny materiał dostarczający energię do mieszków włosowych, zwłaszcza w przypadku włosów wypadających, aktywując tym samym metabolizm w mieszkach włosowych i pobudzając wzrost włosów.
– Biotyna – witamina H – reguluje metabolizm skóry, w której tkwią włosy, dzięki czemu wywiera korzystny wpływ na stan ich korzeni i tempo wzrostu łodygi włosa.
– Kompleks seboregulujący – kompleks regulujący aktywność gruczołów łojowych, działający oczyszczająco.
– Prebiotyk – reguluje prawidłową mikroflorę skóry głowy.
– Ekstrakt z żeń-szenia – dzięki obecności saponin pobudza wzrost włosów. Uelastycznia, wzmacnia i odżywia włosy.
– Sok z aloesu – Aloe Vera Gel w swoim składzie zawiera bogactwo substancji odżywczych. Korzystnie wpływają one na skórę przyspieszając regenerację skóry i włosów, redukują reakcje zapalne, łagodzą podrażnienia.
– Pantenol – prowitamina B5 – odgrywa ważną rolę w ich pielęgnacji, nadając połysk i miękkość, wygładza i pogrubia włókno włosa, chroni przed uszkodzeniami.

Skład:

Działanie:

Biotebal to skuteczny produkt przy systematycznym i konsekwentnym stosowaniu, co jest ważne niemalże przy każdym produkcie do pielęgnacji. Musimy pamiętać, ze efektów nie zobaczymy po dwóch użyciach szamponu tylko po ciągłym stosowaniu. Gołym okiem można zaobserwować ograniczenie wypadania włosów. Ponadto szampon  zmniejsza przetłuszczanie,  a włosy włosy są bardzo dobrze oczyszczone.

Wady i zalety:

ZALETY:

  • praktyczne opakowanie butelka z uchylna nakrętka
  • delikatny, nieagresywny zapach
  • skuteczność

WADY:

  • mało wydajny

ODŻYWKA BIOTEBAL

O produkcie:

Odżywka Biotebal została opracowana przy współpracy lekarzy dermatologów z myślą o pielęgnacji włosów osłabionych, suchych, ze skłonnością do wypadania. Biotebal Odżywka Przeciw Wypadaniu Włosów zawiera opatentowaną formułę lnno-Bioxinum oraz 3 dodatkowe składniki, których działanie zostało potwierdzone badaniami.

Skład:

Działanie:

Odżywka stanowi uzupełnienie szamponu. Aby zobaczyć efekty, należy przeprowadzić kurację zarówno z użyciem szamponu, jak i odżywki. Systematyczne stosowanie obydwóch produktów, pozwala zmniejszyć wypadanie włosów.

Wady i zalety:

Zalety:

  • zmniejsza wypadanie włosów
  • nie plącze włosów
  • regeneruje włosy

Wady:

  • cena
  • wydajność