Nadmiernie wypadające włosy to problem nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Za przebieg tego przykrego dla Panów zjawiska są odpowiedzialne przede wszystkim uwarunkowania genetyczne.

Biotebal: skuteczny sposób na wypadanie włosów

Marka biotebal stworzyła produkty:MEN Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów oraz Biotebal MEN Serum Przeciw Wypadaniu Włosów, które mają na celu wzmocnić włosy. Produkty zostały opracowane we współpracy lekarzy dermatologów oraz trychologów z myślą o mężczyznach zmagających się z problemem wypadania włosów. Mężczyźni do prawidłowej ochrony i pielęgnacji potrzebują odpowiedniej ilości składników odżywczych, które zapobiegną wypadaniu włosów. Dlatego produkty Biotebal wyróżniają się innowacyjną formułą Inno-Bimexinum™ dobraną do potrzeb męskich włosów. Ma na celu:

– zahamować wypadanie włosów poprzez wydłużenie fazy wzrostu włosów
– zagęścić włosy
– wzmocnić włosy

Natomiast dodatek biotyny szampon wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych, wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy.

SZAMPON BIOTEBAL MEN

O produkcie:

Biotebal Men Szampon przeciw wypadaniu włosów to wzmacniający szampon dedykowany mężczyznom w przypadku nadmiernie wypadających włosów i pierwszych objawów łysienia typu męskiego. Doskonale sprawdza się również w przypadku włosów przetłuszczających się oraz gdy wypadaniu włosów towarzyszy łupież. Szampon przeciw wypadaniu włosów Biotebal Men powstał przy współpracy lekarzy dermatologów oraz trychologów z myślą o mężczyznach, którzy zmagają się z problemem wypadania włosów, w tym o podłożu androgenowym. Zastosowano w nim specjalistycznie dobraną do męskich potrzeb i problemów innowacyjną firmułę Inno-Bimexinum o potrójnym działaniu. Powstrzymuje ona wypadanie włosów, zagęszcza je i wzmacnia. W jej skład wchodzi Kopexil redukujący ilość pustych mieszków włosowych oraz wydłużający fazę anagenową cyklu życia włosa. Dodatek biotyny wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych, działa wzmacniająco, odżywia i regeneruje włosy. Natomiast palma sabałowa działa antyandrogennie. Szampon pielęgnuje, regeneruje, wzmacnia  włosy i działa przeciwłupieżowo. Zmniejsza wypadanie włosów już po 3 miesiącach stosowania. Jest przy tym łagodny dla włosów i skóry głowy. Doskonale myje i odświeża i nie podrażnia skóry głowy. Produkt przebadany dermatologicznie.

Skład:

SERUM BIOTEBAL MEN

O produkcie:

Biotebal Men Serum przeciw wypadaniu włosów to hipoalergiczne, wzmacniające serum przeznaczone do stosowania przez mężczyzn w przypadku nadmiernie wypadających włosów oraz pierwszych objawów łysienia typu męskiego. Hamuje wypadanie włosów u 72% badanych.

Skład:

Działanie produktów:

Szampon i serum należy stosować razem, jako produkty, które mają się uzupełniać. Są przeznaczone do codziennego stosowania, nawet u osób o wrażliwej skórze i skłonnej do alergii. Pierwsze efekty widoczne są po regularnym stosowaniu minimum przez 3 tygodnie. Produkty świetnie oczyszczają skórę głowy, nawilżają, a włosy stają się gęste, błyszczące i dobrze się układają.