Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o trendach w męskiej modzie ślubnej. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„W tym sezonie niewątpliwie popularnością cieszą się kurtki i płaszcze ze skóry, a wśród nich dominują kurtki z owczej skóry, które sprawdzą się świetnie w zimne dni. W szafie każdego mężczyzny znaleźć powinna się wiatrówka. To kurtki, które świetnie chronią przed deszczem. Pojawiły się m.in. w kolekcji Balenciaga. Nie może zabraknąć również puchówek, które są nie tylko ciepłe, ale i stylowe. Dodatkowo niektóre modele kurtek zostały urozmaicone funkcjonalnymi kieszeniami, w których każdy pan pomieści to, co mu najbardziej potrzebne.  Obecnie w męskiej modzie jest wiele modeli płaszczy i kurtek, które można dopasować w zależności od stylu i okoliczności. Kurtki wybiera się przede wszystkim na co dzień. Świetnie sprawdzają się puchowe, które są luźne, wygodne, praktyczne i przede wszystkim ciepłe. Dobrze komponują się w casualowych zestawach z jeansami i timberkami. Do luźnego stylu pasują również bomberki czy parki. Natomiast panowie, którzy preferują styl formalny, powinni postawić na płaszcze. Do garnituru koniecznie dyplomatka, która należy do płaszczy o najwyższym stopniu formalności. Mniej formalny, ale nadal elegancki jest płaszcz wojskowy. Wśród materiałów niewątpliwie króluje aksamit, kaszmir, strzyżona wełna i flanela. Natomiast w kwestii kolorów stawia się przede wszystkim na brąz, który cieszy się niezwykłą popularnością. Nie zabrakło również ubrań w odcieniach burgunda czy rudego – mówi stylistka.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.