Każda z kobiet marzy o pięknych, długich rzęsach. Niestety nie każda je posiada. Na całe szczęście na rynku jest mnóstwo preparatów, które mają na celu pobudzić wzrost rzęs. Wśród nich jest biotebal rzęsy XXL, który regularnie stosowany, zapewnia nam piękne i długie rzęsy.

Biotebal rzęsy XXL – od producenta

BIOTEBAL rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotinTM, skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi. Skuteczność potwierdzona badaniami*
• wydłużenie rzęs u 76% badanych
• zagęszczenie rzęs u 68% badanych
• pogrubienie rzęs u 56% badanych
• wzmocnienie rzęs u 84% badanych
• stymulacja odrastania rzęs u 68% badanych
• komfort precyzyjnej aplikacji u 88% badanych
• satysfakcja z wydajności produktu u 92% badanych

Skład:

Bimatoprost – znany i uważany obecnie na świecie za jeden z najskuteczniejszych składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania. Regularnie stosowany sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i mocniejsze. Są bardziej elastyczne, lśniące i nabierają ciemniejszego koloru.

Biotyna – witamina H- wywiera korzystny wpływ na stan włosów i tempo ich wzrostu. Jest skutecznym środkiem stymulującym wzrost rzęs i brwi.

Pantenol – prowitamina B5 – odgrywa ważną rolę w pielęgnacji włosów, nadając im połysk i miękkość. Wygładza i pogrubia włókno włosa, chroni przed uszkodzeniami. Działa regenerująco.

Polisacharydy – mają zdolność do zatrzymywania wody, co daje efekt natychmiastowego i długoterminowego nawilżenia. Zmniejszają nierówności powierzchni rzęs i brwi, naprawiają i wygładzają ich strukturę.

Ekstrakt ze świetlika lekarskiego – ziołowy „kompres”, posiada dobroczynne działanie na okolice oczu. Działa kojąco i nawilżająco, zmniejsza oznaki zmęczenia, zapobiega podrażnieniom.

Peptydy – wywołują efekt dłuższych, gęstszych i mocniejszych rzęs. Zawarty w produkcie specjalnie wyselekcjonowany peptyd – Biotinoyl Tripeptide-1 wzmacnia włókna włosów, poprawiając kondycję rzęs.

Ekstrakt z pestek dyni – wzmacnia rzęsy zapobiegając ich wypadaniu.

Biotebal – aplikacja

Serum znajduje się w plastikowym aplikatorze, który zakończony jest pędzelkiem. Serum jest bezbarwne, nie pachnie i jest dość wodniste. Aplikacja jest banalna, wystarczy pędzelkiem malować tuż u nasady rzęs na wcześniej umytą i osuszoną skórę po wieki. Serum stosuje się codziennie od 3 do 8 tygodnii, a następnie 2-3 razy w tygodniu, aby podtrzymać efekt.

Botebal rzęsy XXL – nasza opinia

Serum bardzo szybko się wchłania. Duży plus za to,że nie podrażnia oka, nie uczula, ani nie powoduje swędzenia. Oczywiście to kwestia indywidualna. Należy jednak uważać, aby preparat nie dostał się do oka. Gdy tak się zdarzy, szybko należy przemyć oko wodą. Rezultaty powinny być widoczne po 3 tygodniach i rzeczywiście są. Po tym okresie rzęsy się wzmocniły, są troszkę grubsze i lekko dłuższe.  Dodatkowo produkt jest wydajny, a sama aplikacja banalna.

ZALETY

– wydłużenie i wzmocnienie rzęs
– brak podrażnienia oczu
– wygodny pędzelek
-banalna aplikacja
– cena
-wydajność