Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Najwyższy czas rozpocząć poszukiwania prezentu dla najbliższych. I choć wybór jest ogromny, to czasem ciężko zdecydować się na jeden konkretny prezent. Niewątpliwie popularnością cieszą się spersonalizowane upominki, które dzięki możliwości umieszczenia na nim własnego tekstu, imienia, stają się oryginalne i indywidualne. Jaki zatem wybrać prezent na święta? Zobaczcie nasze propozycje.

Pomysły na prezenty pod choinkę dla najbliższych

Choć sklepy oferują bogaty asortyment w zakresie prezentów, to nadal mamy problem z wyborem odpowiedniego. Chcemy, aby był wyjątkowy, trafiał w gust osoby obdarowanej i przede wszystkim kojarzył się z nią. Praktyczne prezenty są coraz bardziej popularne, bo nie tylko cieszą oko, ale są funkcjonalne. Genialne upominki posiada w ofercie MyGiftDna. Nie dość, że są to upominki, które się przydadzą np. ręczniki, body, zabawki dla dzieci, karafki, to dodatkowo mamy możliwość spersonalizowania ich. W ten sposób prezent staje się niebanalny, oryginalny i przede wszystkim stworzony  z myślą o osobie obdarowywanej. Przedstawiamy Wam listę prezentów dla najbliższych:

ZESTAW GRAWEROWANA KARAFKA I DWA KIELISZKI DO WINA

Chcesz zrobić rodzicom wspólny prezent? Postaw na zestaw grawerowanej karafki z dwoma kieliszkami do wina. To jak najbardziej praktyczny prezent dla miłośników czerwonego trunku. Co więcej, MyGiftDNA oferuje możliwość spersonalizowania prezentu, dzięki możliwości wygrawerowania np. imion rodziców, a nawet ich daty ślubu. Ponadto, zestaw wykonany jest z estetycznego szkła o gładkiej powierzchni. Dzięki temu pięknie się prezentuje.

Kubek personalizowany – „potwiernie fajna mama”

Mamy uwielbiają prezenty prosto z serca. Dla nich nie jest ważne, jak drogi jest prezent, byle był od Nas. Genialnie sprawdzi się tu kubek z napisem „potwornie fajna mama”. jesteśmy przekonani, że każda mama ucieszy się z takiego prezentu. Kubek dostać możesz w trzech rozmiarach:

– Kubek standardowy – pojemność: 330ml
– Kubek Duży – pojemność: 415ml
– Kubek Latte – pojemność: 500ml

Możesz wybrać również z innymi grawerami.

Grawerowany zestaw z portfelem

Zestaw z portfelem to idealny prezent dla prawdziwegomężczyzny. Piękny zestaw upominkowy składa się z 4 elementów: portfela, breloka na klucze, metalowego długopisu oraz pudełka. Całość wykonana jest z ekoskóry oraz metalu. Gwarantujemy, że osoba obdarowywana będzie zachwycona!

Kalendarz:

Kalendarz to idealna propozycja dla Pań, które są zabiegane. Zanim obdarujesz swoją lubą, wybierz kilka dat i zapisz tam „randka z mężem”. To będzie niespodzianka! Postaw na ciekawy napis.

SKETCH – OBRAZ NA PŁÓTNIE:

To prezent, który możesz podarować rodzicom, dziadkom –  zdjęcie Twoje z rodziną, nakreślone pociągnięciem ołówka. Świetnie sprawdzi się również zdjęcie wnuków, które dla dziadków będzie niezwykle wzruszające.

Body dla niemowlaka

Jeśli szukasz praktycznego prezentu dla niemowlaka, koniecznie postaw na body. Aby nie było nudno, wybierz propozycję z ciekawym napisem lub z możliwością imienia dziecka czy waznymi danymi takimi jak data urodzenia itd. Body są wykonane w 100% z bawełny, a pod szyją wykończone lycrą. Będą nie tylko dobrze się nosiły, ale stanowią również świetną pamiątkę.