Odpowiednia pielęgnacja naszej skóry jest niezwykle istotna. W dzisiejszej dobie wybór produktów jest ogromny i łatwo się pogubić. My polecamy kosmeceutyki WOW Effect, które powstają zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, a ponadto nie posiadają parabenów, SLS i SLES, lanoliny, parafiny, wazeliny, olejów mineralnych czy substancji zapachowym. do tego nie uczulają i świetnie się sprawdzają. Dziś pod lupę bierzemy Intensywny krem WOW Effect modelujący na dzień.

Intensywny krem WOW Effect modelujący na dzień

O kosmeceutykach WOW Effect przeczytacie więcej w naszym artykule: „innowacyjne kosmeceutyki WOW Effect„. Dziś pod lupę wzięłyśmy intensywnie modelujący krem na dzień.

WOW Effect krem intensywnie modelujące wykazuje przede wszystkim działanie wyszczuplające oraz drenujące. Zawarte w nim składniki aktywne zamknięte są w specjalnych nanonośnikach, które ułatwiają penetrację skóry. Krem  można stosować niezależnie lub w połączeniu z Kremem Intensywnie Wyszczuplającym NA NOC, dzięki czemu uzyskamy lepszy i szybszy efekt.

Składniki aktywne:

  • Lpd Rusco 5% (wspomaga krążenie, reguluje przepuszczalność naczyń włosowatych i stymuluje lipolizę).
  • Lipol-MAQ 3% (stosowany regularnie jest w stanie spalić tłuszcz i zapobiec akumulacji tłuszczu).
  • Kofeina 3% (wykonuje działanie lipolityczne i wspomaga krążenia krwi)
  • LPD-escyna 1% (wspomaga krążenie krwi, reguluje przepuszczalność naczyń włosowatych i stymuluje lipolizę).
  • Innowacyjny kompleks nawilżający 0,5% (pochodzący z kwasu hialuronowego, głęboko nawilża skórę, dzięki czemu jest elastyczna i gładka).
  • Nośniki 0,5% (ułatwia wchłanialność wszystkich czynników aktywnych przez skórę).

Krem jest testowany dermatologicznie, mikrobiologicznie i jest hipoalergiczny. Sprawdzi się więc u osób, które mają wrażliwą skórę , nie podrażnia ani nie uczula. Jest niezawodny w kuracji antycellulitowej. Po regularnym stosowaniu można zauważyć zmniejszone obrzęki szczególnie w okolicach bioder i ud.

Krem ma bardzo fajną, lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Świetnie nawilża skórę.

Więcej informacji o produktach:

https://www.facebook.com/woweffectpolska/

https://www.youtube.com/channel/UCOdXXjKQmrOCkwPgD-st1-A

https://www.youtube.com/watch?v=V1A4gSdIIwY&t=488s

http://www.eurosima.pl/pl/kosmeceutyki-wow-effect-7

 

aduraj@woweffectpolska.pl

tel. 500 052 443