Śniadanie to podstawowe danie, o którym nie powinniśmy zapominać. Masz ochotę na lekki, pożywny pierwszy posiłek? postaw na kaszę proteinową mixit.

ZDROWE ŚNIADANIE – ZASADY

  1. Śniadanie to najważniejszy posiłek
  2. śniadanie powinno być zjedzone w ciągu godziny od przebudzenia się – przyśpiesza metabolizm
  3. Śniadanie musi dostarczać wartościowe składniki odżywcze. Najlepiej sprawdzą się śniadania ze świeżych owoców, warzyw, pełnoziarnistego pieczywa, kasz, płatków (owsianych, jaglanych, gryczanych), nasion, orzechów

POMYSŁ NA SZYBKIE ŚNIADANIE – KASZA PROTEINOWA MIXIT

Kasza proteinowa to idealna propozycja dla osób, które kochają słodycze, ale unikają cukru i zbędnych kalorii, a także tych, którzy nie lubią długo siedzieć w kuchni. Robi się ją niezwykle szybko i nie wymaga kucharskich umiejętności. Dodatkowo, zawiera odżywkę białkową, dzięki które nie tylko otrzymacie wyjątkowy smak, ale zyskacie odżywczy deser. Taki posiłek z rana da Ci energię na cały dzień!

MIXIT – zmiksuj to!

Wybierając kaszę w sklepie mixt, możesz zdecydować się na gotową mieszankę lub skomponować własną według własnych potrzeb. Do wyboru masz mnóstwo dodatków w postaci orzechów, owoców, a także i nasion. Stworzenie mieszanki rozpoczynasz od wybrania bazy, dopiero w późniejszym etapie zajmujesz się doborem dodatków.