Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność kolejny raz realizować profesjonalną sesję zdjęciową. Tym razem pod skrzydła Style Coach Agnieszki Świst-Kamińskiej trafiła Patrycja Butny.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czemu zdecydowała się Pani na sesję zdjęciową? 

Patrycja Butny: Przede wszystkim potrzebowałam profesjonalnych zdjęć na moją stronę internetową. Chciałam ją spersonalizować, pokazać moim Klientom siebie, a nie anonimowe ujęcia. W pracy z Klientami zależy mi na otwartości, szczerości, prawdziwym zaangażowaniu. Próbowałam to wszystko pokazać w czasie sesji. Dodatkowo chciałam też odświeżyć swój styl, zrobić małą rewolucję w szafie przed powrotem do aktywności zawodowej po narodzinach dziecka. To była świetna zabawa, której efektem jest naprawdę zachwycające portfolio, które zamierzam wykorzystać na mojej stronie internetowej.

Czy sesja i współpraca ze Style Coach to dla Pani nowe doświadczenie?

-Dokładnie tak. To dla mnie coś zupełnie nowego, jednocześnie bardzo miłe doświadczenie, świetna zabawa, której efektem są naprawdę zachwycające zdjęcia.

Jak się Pani czuła w roli modelki? 

-Całkiem nieźle, choć wcale się tego nie spodziewałam. Jednak zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym nie boję się nowych wyzwań, staram się codziennie stawiać sobie nawet małe cele, by nie stać w miejscu. Nie poddaję się łatwo, więc i podczas sesji byłam wytrwała ????

Czy w przyszłości  zdecyduje się Pani ponownie stanąć przed obiektywem? 

-Nie wykluczam takiej możliwości. Stawiam na stały rozwój, więc jeśli w przyszłości wezmę udział w przedsięwzięciu, które będzie wiązało się ze zrobieniem sesji zdjęciowej, z pewnością podejmę się tego wyzwania.

Serdecznie dziękujemy nasze klientce przede wszystkim za zaufanie!

Dziękujemy również Małgorzacie Ćwiek – https://mfotografia.pl/ za piękne zdjęcia.