Ciąża to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych okresów w życiu każdej kobiety. Jednakże sprawia również wiele problemów. Przyszłe mamy często nie wiedzą, jakie ubrania ciążowe warto mieć w szafie. Najważniejsze by postawić na takie,  które charakteryzują się komfortem noszenia, dostępne m.in. w sklepie Milk & love. A co dokładnie powinno wisieć w szafie przyszłej mamy?

Jakie ubrania ciążowe warto mieć w swojej szafie?

Odzież ciążowa jest wygodna, ale jednocześnie zgodna z obecnie panującymi trendami. Już dawno minęła moda na za duże, luźne sukienki czy t-shirty. W dzisiejszych czasach przyszła mama jest elegancka i stylowa. Za odzieżą ciążową warto rozejrzeć się dopiero w II trymestrze, kiedy  brzuszek powoli się zaokrągla. Przy wyborze warto kierować się materiałem, który powinien być przyjazny dla skóry. Najlepiej sprawdzi się bawełna. A na jakie poszczególne elementy odzieży warto postawić?

Sukienki ciążowe

Sukienka ciążowa to bez wątpienia najwygodniejszy element garderoby i jednocześnie najbardziej stylowy. Sprawdzi się do pracy, na randkę, wyjście do lub ze znajomymi, a także na co dzień. Co więcej, nosi się je o każdej porze roku, nie tylko latem, ale również jesienią i zimą. Wystarczy dobrać tylko do niej grubsze rajstopy. Sukienki ciążowe pięknie podkreślają rosnący brzuszek, a także dają dużo swobody. W ofercie sklepu Milk & love znajdziemy sukienki, zarówno na ciepłe, jak i chłodniejsze dni, a także na każdą okazję. Możemy wybrać piękną, dopasowaną lub postawić na rozszerzany krój.

zdjęcie blogerki: sandicious.pl

Tuniki ciążowe

Jeśli nie jesteś fanką sukienek, alternatywę stanowi tunika ciążowa. Sprawdzi się w połączeniu z legginsami czy elastycznymi jeansami. Co więcej, posłuży również po narodzinach w czasie karmienia. Śmiało można ją również nosić po domu. Wśród modeli w Milk & love znajdziesz również takie, które nadadzą się na wyjścia.

Bluzki ciążowe

Jeśli lubisz luźniejszy styl, to z pewnością sprawdzi się u Ciebie bluzka ciążowa, którą możesz zestawić ze spodniami ciążowymi lub dresami. To idealna opcja dla Pań, które cenią sobie sportowy styl.

Koszule do spania

Jeśli lubisz spać w nocnych koszulach to koszula ciążowa będzie strzał w 10. Koszule, dostępne w milk & love, charakteryzują się przede wszystkim niezwykle miękkim i gładkim materiałem. Do tego są pięknie wykonane, dzięki czemu poczujesz się atrakcyjnie. Mają również proste i niezwykle wygodne rozwiązanie, które ułatwia karmienie piersią.

Odzież ciążowa, a odzież do karmienia

Wybierając odzież ciążową, warto zwrócić uwagę czy jest to również odzież do karmienia. Takie 2 w 1 pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko czas w poszukiwaniu odpowiednich ubrań, ale i pieniądze. Dzięki temu, będziesz mogła cieszyć się rzeczami nieco dłużej. Sukienka do karmienia jest wyposażona w dyskretny, kryty suwak, który łatwo odpiąć w celu nakarmienia maleństwa. To świetne rozwiązanie! Bluzka do karmienia często posiada rozwiązanie zwane „pętelką”, które umożliwia komfortowe oraz dyskretne karmienie piersią w każdej sytuacji. Natomiast na noc sprawdzi się koszula do karmienia, która posiada  dyskretny otwór, przez który swobodnie można nakarmić dziecko w każdej pozycji.