Wybór prezentu na chrzciny wcale nie jest łatwym zadaniem. Kiedy już zostaniemy na nie zaproszeni, zaczynamy zastanawiać się czy dać pieniądze i ile, czy lepiej podarować upominek. Jaki prezent na chrzciny wybrać? Dziś podpowiadamy.

Jaki prezent na chrzciny?

Nie ma wątpliwości, że chrzest to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka. I choć maleństwo nie pamięta tego wydarzenia, to jednak warto zastanowić się nad odpowiednim prezentem, które będzie przypominało o chrzcie i stanowiło pamiątkę na całe życie. I choć wiele osób decyduje się wręczyć kopertę z pieniędzmi, to jednak zawsze poza kopertą, wręcza się drobny upominek, będący pamiątką tego ważnego dnia. Obecnie wybór prezentów jest ogromny. Jeśli jednak nie macie pomysłu, dziś przedstawiamy Wam nasze propozycje. Stawiamy na spersonalizowane upominki, które mają indywidualny charakter i są wyjątkowe. Wszystkie znajdziecie w sklepie MyGiftDNA.

Spersonalizowany album na zdjęcia

Album na zdjęcia to niewątpliwie świetny pomysł na prezent. Nie ma nic piękniejszego niż wydrukowane wspomnienia. I choć obecnie zdjęcia przechowywane są w telefonie, to jednak w wersji papierowej są sentymentalne i stanowią piękną pamiątkę. Aby prezent był wyjątkowy, w sklepie MyGiftDNA, mamy możliwość spersonalizowania upominku. Możemy wybrać album z imieniem dziecka np. „Nasz mały książe”, a także album, gdzie wpiszemy imię dziecka, a także datę chrztu. To naprawdę niezwykły upominek!

dav

Ramka na zdjęcia

Podobnie jak album na zdjęcia, to super pomysł. Tak jak wspomniałyśmy, wywołane zdjęcia to pamiątka na całe życie i mamy pewność,że nie zostanie przez przypadek skasowana jak fotografia w telefonie. Upominek będzie bardziej wartościowy ze względu na to, że tu również możemy dodać grawer – imię dziecka, datę chrztu czy po prostu metryczkę. Personalizowana ramka na zdjęcia wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz drewna pomalowanego na kolor biały. Tył ramki jest brązowy. Ramkę można postawić lub powiesić. Wymiary zewnętrzne ramki: 27×21 cm. Wymiary zdjęcia: 21×15 cm.

Ramka z odlewem na rączkę i stópkę

Świetną alternatywą dla zwykłej ramki ze zdjęciem, jest ramka z miejscem na odlew rączki i stópki maleństwa. Do tego mamy możliwość wygrawerowania imienia. Ten niepowtarzalny prezent będzie piękną pamiątką na całe lata

Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej

Jeszcze kilka lat temu medalik był jednym z najbardziej popularnych prezentów, które wręczało się dziecku z okazji chrztu. Dziś również chętnie się je daje. jednak obecnie wybór jest ogromny, a modeli medalików jest ogrom! W sklepie MyGiftDNA znajdziesz złoty medalik z delikatnym łańcuszkiem i wizerunkiem Matki Boskiej. Wykonany ze złota próby 585. Aby prezent stał się niezwykły, na medaliku mamy grawer. Dodatkowo medalik zapakowany jest w piękne, eleganckie pudełeczko, które możemy spersonalizować.