Dziś o modzie opowiada Katarzyna z bloga stylowamisja.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Katarzyna Iskrzak: Zawsze mówię, że moda jest wyrażeniem mojej pasji. To moja ucieczka od rzeczywistości i miejsce, w którym mogę oderwać się na chwilę od problemów dnia codziennego. Uwielbiam zatracać się w tworzeniu stylizacji, nowych postów na mój blog i w poszukiwaniu modowych nowinek.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

Cieszę się, że coraz więcej osób zaczyna „kombinować” z modą w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To ważne by mieć świadomość własnego ubioru i nie bać się wyróżniać tłumie.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Śledzę najnowsze trendy w magazynach modowych i lubię podglądać inne blogerki i ich styl. Nigdy nie kopiuję, ale czasem inspiruję się połączeniami zastosowanymi przez inne dziewczyny z branży.

-Jak określiłabyś swój styl?

-Mój styl to brak konkretnego stylu. Jestem eklektyczna i (mam nadzieję) to mnie wyróżnia. Czytelnicy nigdy nie wiedzą czy zobaczą mnie w sukience i szpilkach, czy dresie i trampkach . Jeden konkretny styl to zdecydowanie nie dla mnie.

-Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-Każdy element jest dla mnie wyzwaniem i nie ma czegoś, czego bym nie założyła. Zastanowiłabym się jedynie nad długimi kolczykami, ponieważ nie czuję się dobrze w tego typu dodatku.

-A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Nie wyobrażam sobie mojej szafy bez jeansowej kurtki. Dla mnie to dodatek idealny i świetne wykończenie wielu stylizacji.

-Twoje życiowe motto?

-Znajdź swoją życiową strefę pasji i wyżyj się tam solidnie w kreatywny sposób.

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Kasi.

2 3 408