Myślisz kreatywnie? Cechuje Cię otwartość, ciekawość świata i spostrzegawczość? Interesujesz się szeroko rozumianym designem w modzie, motoryzacji, sztuce czy kulinariach? Już dziś zgłoś się na profesjonalne Szkolenie z Cool Huntingu!

Cool Hunter zwany Łowcą Trendów to nowy typ specjalisty od marketingu, który zajmuje się prognozowaniem trendów oraz kreowaniem skutecznych i innowacyjnych rozwiązań reklamowych. Obecnie z usług profesjonalnych Cool Hunterów korzystają potężne międzynarodowe korporacje, jak: Burberry, Samsung czy Nestle.

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Świst-Kamińska, profesjonalna Cool Hunterka, ekspert do spraw wizerunku, absolwentka prestiżowej londyńskiej uczelni Central Saint Martins Uniwersity of The Arts.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

• Zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat roli profesjonalnego Cool Huntera w nowoczesnym marketingu.
  • Odkryjesz zupełnie nowe miejsca na kulturalnej, modowej i kulinarnej mapie Warszawy.
  • Poznasz działanie mechanizmów leżących u podstaw relacji konsumenta z produktem.
  • Dowiesz się jak efektywnie analizować otoczenie, aby móc prognozować nadchodzące trendy.

Podejmij wyzwanie, poznaj interesujących ludzi i zdobądź pracę marzeń!

Koszt 3-dniowego kursu: 600 zł

Więcej informacji pod adresem: http://www.agnieszka-kaminska.com/pl/szkolenia/coolhunter

Zapisy: ask@agnieszka-kaminska.com