8 listopada do sprzedaży w sieciówce H&M trafiła kolekcja, którą zaprojektował Jeremy Scott – dyrektor artystyczny włoskiego domu mody Moshino.

Kolekcja Moshino x H&M

Kolekcja charakteryzuje się połączeniem nawiązania do popkultury ze strojami gwiazd rocka, glamour. Da się również zauważyć styl sportowy oraz seksapil, który eksponuje kobiecą siłę. Nie zabrakło skórzanej kurtki, która stanowi must have w kobiecej szafie. I choć keidyś była kojarzona tylko z e stylem motocyklistów, dziś jest noszona na różne sposoby, w różnych stylach. Tamoneska Moshino x H&M wyróżnia się przede wszystkim złotymi detalami w postaci łańcuszków od torebki i zamkami błyskawicznymi. Tol własnie te akcesoria sprawiają, że jest wyjątkowa. W kolekcji pojawiło się również modne, czarne futro sięgające nad talię. Świetnie komponuje się z t-shirtem oraz szortami. to idealna propozycja na wieczorne wyjście ze znajomymi. Genialne sprawdzi się w połączeniu z elegancką suknią – nada szyku. Nie można pominąć biustonosza wysadzanego diamencikami. To opcja dla tych Pań, które uwielbiają bieliźniany trend. Na uwagę zasługuje również piękna, skórzana sukienka, która jest ukłonem w stronę Madonny. To nie jest zwykła mała czarna, a wyjątkowa sukienka, zdobiona złotymi klamrami, pikowanymi wstawkami. Odważna kreacja na wieczorne wyjścia, która sprawi, ze każdy będzie się za Tobą oglądał Wystarczą do niej buty, torebka i delikatna biżuteria. Scott nie zapomniał również o postaciach z Disneya. Pojawiła się uwielbiana Myszka Minnie na bluzie o wydłużonym fasonie. Świetnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. A Wam, która rzecz przypadła do gustu?

Podobne rzeczy znajdziecie tutaj:

1.Skórzana sukienka / 2. Futro / 3.Naszyjnik / 4.Botki / 5.Kopertówka