Szkoła Męskiego Stylu miała możliwość uczestniczyć  w pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza – Tango, która odbyła się 2 grudnia w Soho Factory w Warszawie.

collage kupisz

Niewiele osób wie,że oprócz projektowania, pasją projektanta jest taniec – stąd nazwa jego najnowszej kolekcji  na sezon zima 2016/17. Kolekcja zachowuje charakterystyczny dla marki Qπш Robert Kupisz sportowy styl połączony w nieoczywisty sposób z propozycjami niezwykle eleganckimi wręcz widowiskowymi. Zimowe propozycje są dla kobiet pięknych, wyniosłych, świadomych swojego ciała, ale jednocześnie targanych sprzecznymi emocjami. Wśród nich są zdobione spódnice na sztywnej halce w zestawieniu ze sportowymi bluzami. Do tego eleganckie sukienki z miękkich tkanin. Nie zabrakło podkreślających figurę jeansów i skórzanych spodni. Wśród okryć wierzchnich są kożuchy, kurti i eleganckie, wełniane płaszcze.collage kupisz damska

Kolekcja męska skierowana jest do Panów, którzy lubią eksperymentować. Pojawiają się połyskujące tkaniny, warstwowe stylizacje i mocny kolor. Nie zabrakło bluz oversize, kurtki, płaszcze i marynarki. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorze czerni, czerwieni i bordo w połączeniu z błękitem, szarością i granatem. Nam się bardzo podoba.

collage kupisz męska