Dziś przedstawiamy kolejne kolekcję na sezon jesień-zima. Tym razem padło na duet Dolce&Gabanna oraz Versace.

Najnowsza kolekcja duetu Dolce&Gabanna inspirowana jest Dzikim Zachodem. Cała kolekcja to połączenie sycylijskiego stylu z dzikim zachodem. Dlatego oprócz odniesień do westernu, na wybiegu można było dotrzeć kosmopolitycznego playboya, szczyptę dandysty oraz fana streetwearu. Wśród kolorów dominowała biało-czarna paleta, był również jeans oraz odcienie brązu i beżu. Kolekcja zaskakuje fantazyjnymi printami. Na wielu elementach można zobaczyć również naszywki. Znajdziemy tu oversizowe okrycia wierzchnie, grube swetry, jeansowe koszule, a nawet ekstrawaganckie piżamy!

d&g kolekcja męska

Męski pokaz kolekcji jesień-zima 2016/2017 Versace to prawdziwy kosmiczny obóz. Został on wzbogacony o temat sportu. Inspiracja do stworzenia kolekcji ma swoje źródło w spoglądaniu przez projektantkę przyszłość. W kolekcji dominują techniczne materiały, galaktyczne odcienie. Paleta kolorów rozpoczyna się od bieli przez kość słoniową, srebro, szarości, lawendy, baby blue, a kończy na czarnym.  Donatella oferuje sportowe sylwetki, dzianinowe spodnie, kurtki bomberki, moherowe swetry, srebrne dzienne garnitury, dwurzędowe płaszcze. Wiele stylizacji przypomina skafandry. Wśród akcesoriów mamy wełniane czapki, plecaki, buty, okulary, jedwabne krawaty. Cała kolekcja jest przemyślana, nowoczesna, ale jednocześnie futurystyczna.

versace męska