14 września 2015r. Szkoła Meskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w konferencji Conhpol, podczas której odbyła się prezentacja nowej, ekskluzywnej kolekcji „GOLD by Conhpol”.

Conhpol

Conhpol

Conhpol

Conhpol

Wydarzenie miało miejsce w Domu Handlowym „Vitkac” w Warszawie. Obuwie wykonane ręcznie z materiałów najwyższej jakości zrobiło duże wrażenie na przybyłych gościach. Można było zaobserwować modele wykonane ze skóry bydlęcej oraz egzotycznej. Nowoczesny design z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom mody, którzy śledzą najnowsze trendy.

Conhpol to rodzinna marka obuwnicza. Buty z kolekcji „Gold by Conhpol” to polski kunszt i włoski design.

Conhpol

Conhpol

Nadchodzi GOLD, Conhpol GOLD

Polski kunszt i włoski design

Długoletnia polska tradycja, przywiązanie do sztuki rzemiosła oraz potrzeba dostarczania produktów najwyższej jakości zaowocowały powstaniem kolekcji GOLD by Conhpol. Nowa ekskluzywna linia obuwia składa się z 30 nietuzinkowych modeli odpowiadających na potrzeby pewnych siebie i wymagających mężczyzn, które pozwolą im się wyróżnić.

Nowa kolekcja premium GOLD skierowana jest do mężczyzn, którzy nie idą na kompromis, gdy chodzi o jakość i światowe trendy. Kolekcja została opracowana w zgodzie z najlepszymi praktykami włoskiego design’u. Ekskluzywną linię butów Conhpol cechuje harmonia pomiędzy polskimi tradycjami obuwniczymi, gwarantującymi jakość i trwałość, a obserwacjami zachodnich rynków wyznaczających światowe trendy na rynków mody męskiej w projektowaniu obuwia.

– Z chęci podejmowania nowych wyzwań powstała kolekcja GOLD, która jest kwintesencją naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji męskiego obuwia. Opracowanie nowej linii obuwia trwało niecały rok, a nad całością wszystkich prac czuwał Henryk Konopka, założyciel i właściciel firmy Conhpol – mówi Sebastian Konopka, współwłaściciel firmy Conhpol.

Kolekcja GOLD została stworzona zgodnie ze standardami obowiązującymi ekskluzywne obuwie. Każdy but został wykonany ręcznie i w 100% z naturalnej, najwyższej klasy skóry. W modelach klasycznych użyte zostały skóry bydlęce, natomiast dla miłośników większej ekstrawagancji proponowane są modele wykonane z certyfikowanych skór egzotycznych. Każdy klient, decydujący się na zakup modeli ze skór egzotycznych otrzyma również obowiązujące certyfikaty, potwierdzające ich pochodzenie. Najbardziej wymagającym miłośnikom butów firma Conhpol oferuje możliwość wykonania w pełni personalizowanego obuwia na zamówienie. Możliwe jest wygrawerowanie praktycznie dowolnego np. osobistego czy reklamowego tekstu lub grafiki, który zmieści się na podeszwie.

Wśród naszych klientów są również takie osoby, które chcą być traktowane i wyglądać wyjątkowo. Nasza nowa kolekcja daje klientom szansę znalezienia unikatowej pary butów, które podkreślą ich indywidualny styl. Obuwie z kolekcji GOLD z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających mężczyzn – dodaje Sebastian Konopka.

Po raz pierwszy ekskluzywne obuwie GOLD zostało zaprezentowane w lipcu 2015 r. podczas międzynarodowych Targów Obuwia i Akcesoriów GDS w Dusseldorfie, a następnie w sierpniu podczas targów MAGIC w Las Vegas. Conhpol był jedyną polską firmą biorącą udział w tym wydarzeniu.

***

Conhpol to jedna z największych rodzinnych marek obuwniczych w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1978 w niewielkiej miejscowości o nazwie Stanisław Dolny. Oferta firmy składa się z szerokiej gamy obuwia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Projekty marki tworzone są z pasją, dzięki czemu powstałe kolekcje są bardzo różnorodne pod względem przeznaczenia.

Każda nowa kolekcja butów Conhpol poparta jest 36-letnim doświadczeniem w produkcji obuwia. Jakość materiałów i komponentów, specjalna selekcja skór oraz dbałość o detale w procesie wytwarzania obuwia Conhpol gwarantuje właściciel i założyciel firmy Henryk Konopka.

Firma Conhpol wystawia swoje produkty na międzynarodowych targach obuwniczych m.in. w Dusseldorfie, Mediolanie czy Las Vegas. W Polsce buty dostępne są w firmowych salonach Conhpol Elite oraz na stronie internetowej www.conhpolelite.pl