Szkoła męskiego stylu miała okazję uczestniczyć w pokazach jednego z najbardziej cenionych projektantów Mariusza Przybylskiego – linii specjalnej Transplantacja i premium White Wolf, który odbył się 29 października 2015 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie.

Luksusowa kolekcja zatytułowana „TRANSPLATACJA” to efekt współpracy projektanta z firmą VIVE Textile Recycling. „TRANSPLANTACJA” to unikatowa damska kolekcja stworzona z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu. To pierwszy w Polsce tak spektakularny projekt z dziedziny art recyklingu, w który angażuje się znany polski projektant oraz największa firma zajmująca się recyklingiem odzieży używanej na naszym rynku. To przedsięwzięcie, które świadczy nie tylko o innowacyjności VIVE Textile Recycling, ale przede wszystkim – o niezwykłej świadomości i odpowiedzialności społecznej firmy.

White Wolf to kolekcja na jesień/zimę 2016, stanowiąca połączenie niewinności i czystości jaką symbolizuje biel, z niezależnością i drapieżnością, którą stanowi symbol wilka.

Mariusz tworzy modę, która jest nie tylko do podziwiania na wybiegach, ale również do noszenia. Wizja pokazu „Transplantacja” sama w sobie jest bardzo kreatywna. Danie nowego życia starym tkaniną i ubraniom jest bardzo intrygujące i twórcze. I za to cenimy projektanta.

mariusz przybylski mariusz przybylski1 mariusz przybylski2 mariusz przybylski3 mariusz przybylski4 mariusz przybylski5