Podczas 13 edycji Fashion Week, Szkoła męskiego stylu miała okazję uczestniczyć w  pokazie laureata pierwszej edycji Project Runway – Jacob Brige Vision. Jego pokaz zakończył wszystkie pokazy Designer Avenue. Kolekcja Jakuba Bartnika na wiosnę to propozycja dla kobiet drapieżnych i pewnych siebie. Projektant sięgnąć po brązy, biel oraz czerń. Kolekcja bogata jest w zwierzęce printy, lakierowane skóry oraz  innowacyjne techniki w postaci splotów linek, metalowych aplikacji, splecionych koralików, co oddaje prawdziwy ultranowoczesny charakter marki Jacob Birge Vision. Kolekcja to m.in. sukienki o długości midi, zwiewne koszule, marynarki zestawione ze spódnicami lub luźnymi spodniami. Pojawiły się także męskie sylwetki.

Kolekcja Jacob Kolekcja Jacob1 Kolekcja Jacob2 Kolekcja Jacob3 Kolekcja Jacob4 Kolekcja Jacob5 Kolekcja Jacob6 Kolekcja Jacob7

1Jakub 2Jakub 3Jakub 4Jakub