19 listopada Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w evencie otwierającym nowy butik marki Royal Colection Woolrich w galerii Mokotów. Uczestniczyli w nim m.in. Natalia Siwiec, Ekskluzywny Menel oraz przedstawiciele marki. Woolrich to kultowa marka, która ma bogatą i długą tradycję. Jej najważniejszymi wartościami są jakość, trwałość, wygoda połączona z najnowszymi trendami. To marka dla tych, którzy śledzą obecne trendy, mają wyczucie styl i wiedzą jak powinien wyglądać współczesny mężczyzna. Kolekcje tej marki chętnie wybierane są przez celebrytów, m.in. Olivię Palermo, Salmę Hayek, Penelope Cruz, Rayana Gosling, Kylle Minogue Harrison Ford czy Siennę Miller. Marka Woolrich na polski rynek została wprowadzona przez Royal Collection. Salon w warszawskiej Galerii Mokotów jest pierwszym w Polsce i jednym z najnowszych sklepów marki.  Marka znana jest m.in. z nieśmiertelnej flanelowej koszuli w kratę oraz kurtki parki. Podczas eventu można było właśnie zakupić ten legendarny model ciepłej i wygodnej kurtki z naturalnym futrem.

Szkoła Męskiego stylu bardzo dziękuje za zaproszenie.

IMG_7402IMG_7401IMG_7395