Metaliczne ubrania to trend, który pojawił się na pokazach największych domów w ubiegłych sezonie. Zauroczyli się nim nie tylko kreatorzy mody, ale również i fashionistki. Jak nosić rzucające się w oczy dodatki rodem z odysei kosmicznej? Dziś podpowiadamy.

MODA NA METALICZNE DODATKI

Świetnym rozwiązaniem będzie metaliczna torba, która nada charaktery nawet najprostszej stylizacji. Kochasz klasykę? To zdecyduj się na stylizację w stonowanych barwach. Ta błyszcząca torba to będzie wisienka na torcie! Wybierasz się na randkę lub do klubu ze znajomymi? Koniecznie zestaw swoją seksowną sukienkę z metalicznymi szpilkami. Będziesz wyglądała jak milion dolarów! Dobierz do tego niewielką listonoszkę, naszyjnik i skromne kolczyki. A dla Pań odważnych, które uwielbiają bawić się modą, polecamy postawić na metaliczne kozaki. W takiej stylizacji nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

METALICZNE DODATKI – STYLIZACJA

Nam spodobały się bardzo kozaki. W związku z tym prezentujemy Wam stylizację, która przypadła nam do gustu. Zdecydowałybyście się na takie buty?

1.Sukienka 79,99 zł / 2. Bransoletka 29,99 zł / 3. Torebka 69,99 zł / 4. Botki 279, 90 zł/ 5. Kolczyki 26,99 zł