Spódnica to jeden z najbardziej kobiecych elementów damskiej garderoby. Pozwala na stworzenie wielu stylizacji, zarówno eleganckich, jak i na co dzień. W sezonie jesień/zima niewątpliwie hitem stały się plisowane spódnice.

Plisowane spódnice, które odeszły w niepamięć, znów wracają do łask. Obecnie to must have jesienno-zimowej garderoby. Model ten pokochali projektanci, którzy lansowali modę na granny chic: Alessandro Michele i Miuccia Prada. Pojawiły się także u Valentino, Stelli McCartney , a także u marki Gucci. Plisy można nosić zarówno do pracy, jak i na wieczorną imprezę, randkę, a także na co dzień. W tym sezonie nosi się je zarówno w eleganckim, jak i luźnym wydaniu. Mamy pole do popisu! Wszystko zależy od naszej wyobraźni oraz chęci zabawy modą. Świetnie komponują się z żakietami, swetrami o grubym splocie, a także koronkowymi topami czy body. Nosimy do nich szpilki, ale również adidasy.  Dla fanek retro doradzamy połączyć plisowaną spódnicę z dodatkami w stylu retro. W ten sposób odświeżycie wizerunek i uczynicie go jeszcze bardziej interesującym. A jaki wybrać kolor? Jaki tylko Wam się zamarzy! Popularnością cieszą się metaliczne spódnice. Warto postawić również na róż. Panie , które cenią sobie klasykę, niech wybiorą czarną – pasuje do wszystkiego i sprawdzi się w każdej sytuacji.

plisowana spódnica

A Wy, drogie Panie, jak nosicie swoje plisowane spódnice?