23 września 2015r. to pierwszy dzień jesieni. W dzisiejszej „Lekcji stylu” przedstawimy więc najmodniejsze kolory tego sezonu.

Już w kwietniu 2015r. pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska zapowiadała, że po bardzo kolorowej wiośnie i barwnym lecie nastanie czas na grey total look. Podczas pobytu na London Fashion Week Agnieszka Świst-Kamińska miała okazję zaobserwować wielu gości ubranych w ten sposób. Gwiazdy już wiosną prezentowały ten ciekawy trend. Warto przyjrzeć się kolekcji Stelli Mc Cartney, która prezentuje sukienki, spodnie i żakiety w kolorze szarym. Buty w odcieniu bordowym stanowią szykowny akcent i ożywiają te jednokolorowe stylizacje.

Carolina Herrera również postawiła na szarości, jednak sięgnęła po nieco większą dawkę czerwieni. Projektantka proponuje nie tylko buty i dodatki w tym kolorze, ale również całe zestawy. Idealnym uzupełnieniem stylizacji będzie odpowiedni makijaż. Szminka w kolorze czerwonym doskonale wpisze się w klimat takiego outfitu. Czerwień z pewnością przypadnie do gustu osobom o silnym temperamencie, które lubią wyróżniać się z tłumu. Delikatne kobiety powinny postawić na subtelne barwy takie jak pudrowy róż. Efektowny płaszcz od Prady podkreśli urodę i doda elegancji każdej pani ceniącej najwyższą jakość.

Granat to kolor, który idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Chanel lansuje go w różny sposób. Zachwycające bluzki z dużymi kokardami i szykowne kostiumy w kratę zrobią wielkie wrażenie na wszystkich miłośniczkach tej legendarnej marki. Mocno podkreślone oczy, czarna opaska i sznur pereł to doskonałe dodatki, jakie uzupełniają te piękne stylizacje.

Najnowsza kolekcja marki Miu Miu udowadnia, że jesień nie będzie nudna i bezbarwna. Kolor żółty przeplata się w rozmaitych kreacjach. Pojawia się on zarówno w postaci fantazyjnych dodatków, jak i spódnic oraz swetrów stanowiących bazę rozmaitych outiftów. Zjawiskowy płaszcz w słonecznym odcieniu rozjaśni każdy, nawet najbardziej pochmurny, jesienny dzień.

Osoby, które lubią modowe eksperymenty z pewnością znajdą inspirację w najnowszej kolekcji marki Balmain, która sięgnęła po bogatą paletę barw. Różnorodne połączenia kolorystyczne przypadną do gustu kobietom o artystycznej duszy. Naszą uwagę zwraca gustowne połączenie odcienia niebieskiego z bordowym.

Jesienne trendy kolorystyczne sprawią, że ulice miast na całym świecie będą tryskać pięknymi kolorami. Intensywne odcienie pomogą rozprawić się z chandrą, dodadzą energii do działania i przyciągną wiele ciekawych doznań, jakie będą nam towarzyszyć w tym sezonie.

 

Szkoła Męskiego Stylu

Szkoła Męskiego Stylu