Zastanawiasz się co podarować swojej drugiej połówce na dzień kobiet? Nie masz pomysłu? Postaw na perfumy! Jeśli tylko znasz gust swojej partnerki, to będzie strzał w 10!

Perfumy to upominek, który zawsze jest mile widziany i wzbudza radość osoby obdarowywanej. Pamiętaj jednak, aby dopasować zapach do charakteru swojej ukochanej, a także okazji. Nie wiesz, a który zapach się zdecydować? Nie martw się – podpowiemy!

Do wyboru masz mnóstwo kompozycji zapachowych. Możesz je wybrać na stronie laneperfumy – wybór jest ogromny.

Zapachy, które poleca Szkoła Męskiego Stylu:

1.CK IN2U
Pierwszy zapach, który polecamy to Calvin Klein IN2U. To przede wszystkim propozycja dla dwudziestoparoletnich pań, które są wychowane w kulturze SMS i blogów. Wskazuje o tym sama nazwa – skróty, które są stosowane w powyższych przykładach. Zapach ten określa się jako „CK ONE dla młodego pokolenia”. Nuta zapachowa to połączenie liści czarnej porzeczki, grejpfruta, a do tego kaktus, orchidea, drzewo cedrowe i bergamotka. My szalejemy za tym zapachem!

2.CHRISTINA AGUILERA – CHRISTINA AGUILERA
Drugi zapach to propozycja dla kobit, które uwielbiają podkreślać swoją kobiecość. Kompozycja stworzona przz Christinę Aguilerę to jej zapachowy portret. Zaś moto zapachu to „te prfumy są jedynym, co miałabyś mieć na sobie”. Brzmi bardzo zachęcająco, prawda? Nuty zapachowe to porzeczki, brzoskwinia, śliwka, a do tego lilia, piwonia, wanilia, drzewo sandaowe i piżmo.