Wybór prezentu to zawsze trudne zadanie, które nie jednej osobie spędza sen z powiek. A nie ukrywajmy, okazji do dawania upominków w ciągu roku jest naprawdę wiele. jeśli nie masz pomysłu na to, co podarować bliskiej osoby, nie martw się! Przygotowaliśmy dla Was 5 top prezentów na święta i nie tylko.

5 top prezentów na święta i nie tylko

W sklepach mamy mnóstwo pomyslów na prezent. Jednak wiele osób ceni sobie niebanalny i wyjątkowe upominki. Z pomocą przychodzi sklep PicArta, który oferuje przydatne rzeczy, które można.,. spersonalizować! Dzięki temu podarunek staje się jedyny w swoim rodzaju i indywidualny. Oto nasze top 5:

1.Mapa podróży

Mapa podróży to prezent, który znalazł wielu zwolenników i cieszy się popularnością już od pewnego czasu. Nic dziwnego! Stanowi nie tylko element aranżacji wnętrza, ale również przywołuje piękne wspomnienia oraz wyznacza przyszłe podróże. To doskonały prezent dla pasjonatów wycieczek, ale także i całych rodzin, które wspólnie zaznaczą na mapie odwiedzone miejsca.  W sklepie PicArta mamy możliwość wyboru mapy:

  • świata,
  • Europy,
  • Polski.

Poza oznaczaniem miejsc odwiedzonych, zaplanowanych i wymarzonych, można przypinać swoje wspomnienia w postaci zdjęć . W zestawie znajduje się cienkopis żelowy do opisania zdjęć.

2.Kolaż zdjęć

Żyjemy w czasach, gdzie zdjęcia przechowujemy przede wszystkim na telefonie. Jednak nie ma nic piękniejszego niż zdjęcia w formie wydrukowanej. Niezwykle sentymentalnym prezentem jest kolaż ze zdjęć. W sklepie PicArta możesz postawić m.in. na kolaż z 10, 30 , a nawet i 100! Co więcej, mamy możliwość spersonalizować prezent poprzez dodanie słów na kolażu. Taki upominek będzie nie tylko świetnym pomysłem na świąteczny prezent, ale również jako prezent na rocznicę lub urodziny.

3.Mapa gwiazd

W życiu każde osoby są momenty, które są wyjątkowe i o których pamięta się całe życie. A co, gdyby je utrwalić na stałe jako.. zbiór gwiazd? Brzmi nieprawdopodobnie? Z PicArta jest to możliwe! Wybierz mapę gwiazd, która będzie stanowiła pamiątkę wyjątkowej chwili. Mapa odwzorowuje układ gwiazd widoczny ze wskazanego miejsca na ziemi w danej dacie. Obejmuje nieboskłon od 1900 aż do 2100 roku! To idealny pomysł, aby upamiętnić rocznicę ślubu czy narodziny dziecka.

4.Drzewo genealogiczne

Chyba większość pamięta, jak w dzieciństwie tworzyło się drzewa genealogiczne do szkoły.W dzisiejszych czasach to nieco zapomniana forma przedstawiania swojej rodziny. A co, gdyby ponownie stworzyć takie drzewo i umieścić całą rodzinę na jednym obrazie? Takie spersonalizowane drzewo do doskonały i unikatowy pomysł na prezent na urodziny czy święta o wartości sentymentalnej. Stanowi niezwykłą dekorację wnętrza. W skład upominku wchodzi obraz drzewa genealogicznego, 100 pinezek beczułek do oznaczania Waszych miejsc, 20 zdjęć portretowych typu mini-polaroid.

5. Obraz z mchu

Dla miłośników przyrody mamy coś specjalnego. Nowoczesny i zdrowy wystrój wnętrza, a mianowicie obraz z mchu! Stanowi piękną i niebanalną dekorację wnętrza. To doskonały upominek dla tych, którzy uwielbiają otaczać się naturą. Co więcej, mech stanowi naturalny oczyszczacz powietrza. Pobiera wilgoć z powietrza i oczyszcza.