Wigilia zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wciąż nie wiesz co kupić, mamy dla Ciebie 5 propozycji prezentów dla siostry i nie tylko.

5 prezentów dla siostry

Wyjątkowa osoba wymaga wyjątkowego prezentu. Doskonałym rozwiązaniem są spersonalizowane upominki. Możliwość wygrawerowania np. imienia sprawia, że prezent staje się indywidualny i jedyny w swoim rodzaju. Takie prezenty dostępne są w sklepie MyGiftDNA. oto lista 5 top prezentów:

1.Kalendarz na 2020 rok

Jeśli Twoja siostra jest zabieganą osobą, przyda jej się kalendarz na nadchodzący rok. Ale uwaga, ten kalendarz wcale nie będzie nudny! Możesz wybrać napis i dodać imię swojej siostry. Jestem przekonana, że będzie zachwycona takim prezentem! W MyGiftDNA możesz wybrać kalendarz w kolorze granatowym lub fioletowym.

2.Kubek z napisem

Kubek do herbaty, kawy czy latte to prezent, który sprawdzi się na każdą okazję. Jak w każdym przypadku, na kubku MyGiftDNA możemy dodać swój napis lub zdecydować się na propozycję ze sklepu. Wybierz ten z napisem „Niby nie ma ideałów, a jednak jestem!”. Ten oryginalny kubek wywoła uśmiech na twarzy Twojej siostry. W ofercie znajdziesz ceramiczne kubki wysokiej jakości, w 3 rozmiarach:

– Kubek standardowy – pojemność: 330ml

– Kubek Duży – pojemność: 415ml

– Kubek Latte – pojemność: 500ml

3.Koc z haftem

Kakao, dobry serial lub ksiązka i ciepły kocyk to obowiązkowy zestaw jesienno-zimowy. Podaruj swojej siostrze wyjątkowy koc z haftem. Co więcej, haft to np. jej imię! Teraz już nikt jej go nie zabierze 🙂 MyGiftDNA ma w swojej ofercie koce o wymiarach 140 x 200 cm w kolorze szarym, wykonany z wysokogatunkowego polaru, charakteryzuje się niepowtarzalną puszystością i miękkością, ozdobiony jednym z naszych personalizowanych haftowanych wzorów. Haft na kocu powstaje przy użyciu profesjonalnej hafciarki komputerowej. Stosujemy hafciarkę japońskiej firmy HappyJapan Inc., która jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów tego typu maszyn na świecie! Dzięki wysokiej klasy maszynie i naszym kreatywnym grafikom tworzymy unikalny haft z precyzyjnym odwzorowaniem projektu widocznym w najmniejszym ściegu. Wzory na naszych kocach są niesamowicie ładne i trwałe.

4.Zestaw drinkowy Sex on the beach

Ten luksusowy zestaw drinkowy będzie doskonałym prezentem dla siostry, która lubi się zrelaksować przy trunku. Do tego mamy szklankę z napisem „niby nie ma ideałów, a jednak jestem!”. która z Pań nie chciałaby pić w takiej szklance? 🙂 Ten smakowity zestaw składa się:

– Sex on the Beach Cocktail Mix (koktajl do przyrządzenia).

– 1 szklanka long.

Jak przygotować takiego drinka?

1.Miksturę pozostawić do macerowania na 48 godzin w 1 litrze wódki.

2.Przefiltrować.

3.Podawać schłodzone, z sokiem pomarańczowym (lub sokiem ananasowym lub gazowaną wodą).

Miksturę należy przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

Składniki mikstury: cukier trzcinowy, kawałki ananasa (ananas, cukier, kwas cytrynowy), kawałki żurawiny (żurawina, cukier, olej słonecznikowy), skórki pomarańczowe, płatki róży, barwnik koszenila, brzoskwiniowy aromat do wina, naturalny aromat żurawinowy.

5.Chlebak

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent dla siostry, która lubi stylowe dodatki do kuchni? Podaruj jej chlebak, na którym możesz dodać napis. Nie tylko kolacje muszą być romantyczne, ale i śniadania. Ten metalowy chlebak z drewnianą pokrywą może również służyć jako deska do krojenia. Można w nim także przechowywać każdy rodzaj pieczywa. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. A na desce mamy personalizowany grawer. Rewelacja, prawda? Wymiary chlebaka: 31 x 17 x 13 cm.