Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas spędzony w rodzinnym gronie. Oprócz tradycyjnych potraw i dzielenia się opłatkiem, nie można zapomnieć o.. prezentach! Nie wiesz jaki prezent dla brata wybrać? Dziś 5 prezentów dla brata pod choinkę! 🙂

5 prezentów dla brata pod choinkę

1.Zestaw do sushi

Dla prawdziwego miłośnika sushi polecamy stylowy i wyjątkowy zestaw do serwowania sushi. Składa się on aż z 9 elementów! Nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale jest niezwykle przydatny. Dzięki niemu Twój brat stworzy przepyszne Sushi! Oczywiście musi Cię poczęstować 😀 Co więcej, zestaw wyróżnia się możliwością personalizacji. Możesz wybrać dowolny wzór, który będzie widniał na kamiennej podstawce, która wchodzi w skład zestawu. Grawer wykonany jest techniką laserową, co daje gwarancję trwałości i wysokiej jakości. Skład zestawu i wymiary:

 • 2 porcelanowe miseczki – średnica 6 cm, wysokość 3 cm
 • 2 zestawy pałeczek – długość 24 cm
 • 2 podstawki do pałeczek – długość 7 cm
 • Nóż ze stali nierdzewnej – długość 28 cm
 • Drewniana mata do sushi – 25 x 22 cm
 • Kamienna podstawa – 30 x 17 x 1 cm

2.Zestaw kieliszków

Nie ma wątpliwości, że dobry gospodarz zawsze jest przygotowany na wizytę gości. Ale oprócz schłodzonego alkoholu, przekąsek, należy posiadać kieliszki. I to nie byle jakie, a z grawerem. Kieliszki do wódki z imieniem gospodarza i unikatowym monogramem sprawdzą się najlepiej. Kieliszki mają pojemność 40 ml i wykonane są bezbarwnego szkła zachowując przy tym wyważone proporcje i prosty kształt. Wysokość kieliszka to 70 mm. Kieliszki zostały wykonane przez najlepszego w Polsce producenta szkła, firmę KROSNO. Dostępne są w różnych ilościach:

 • 1 kieliszek,
 • 2 kieliszki,
 • 4 kieliszki,
 • 6 kieliszków.

3.Kufel do piwa

Szklany kufel o pojemności około 670ml to z pewnością strzał w 10! Oczywiście istnieje możliwość dodania własnego napisu czy imienia brata. Dzięki temu prezent jest indywidualny.Wybierz tekst. „Pan i władca wszechświata” oraz imię. Będzie zachwycony! Taki kufel z pewnością będzie się wyróżniał podczas spotkania z kumplami na oglądanie meczu. Grawer wykonywany jest techniką laserową, dzięki czemu jest wykonany z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Taki kufel można myć w zmywarkach.

4.Zestaw grawerowana karafka i szklanki do whisky

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że każdy prawdziwy gentelman w swoim barku powinien mieć karafkę oraz szklanki do płynnego złota. Święta Bożego Narodzenia   to idealna okazja, aby podarować swojemu bratu taki zestaw . Prezent nabierze indywidualnego charakteru dzięki grawerowi „zasłużył na szklankę whisky”. Zestaw ten składa się ze stylowej karafki o pojemności 750 ml i eleganckich szklanek do whisky mieszczących po 250 ml, wyprodukowanych przez firmę KROSNO. Do wyboru mamy:

 • karafka + 1 szklanka
 • karafka + 2 szklanki
 • karafka + 4 szklanki
 • karafka + 6 szklanek

5. Elegant – zestaw z portfelem

Jeśli Twój brat uwielbia klasykę i elegancję polecamy zestaw upominkowy składający się z 4 elementów: portfela, breloka na klucze, metalowego długopisu oraz pudełka, wykonanego z eko skóry. Dodatkowo, możesz wygrawerować na nich imię swojego brata. Pamiętaj, aby do portfela wrzucić grosik na szczęście ???? Jesteśmy przekonane, że Twój brat będzie zadowolony z takiego prezentu!