Pierwsze wrażenie wyrabiamy sobie w ciągu kilku sekund od poznania obcej osoby. W związku z tym warto przywiązywać uwagę do ubioru. Dziś przedstawimy Wam 7 rzeczy w modzie męskiej, które uwielbiają kobiety.

7 RZECZY W MODZIE MĘSKIEJ, KTÓRE UWIELBIAJĄ KOBIETY:

1.Dobrze skrojony garnitur:
Kobiety uwielbiają facetów w garniturach, ale tylko w tych dobrze skrojonych. Dlatego ubierz go raz na jakiś czas, a nie tylko na uroczystości jak wesele kumpla.

2.Zegarek:
Panie bardzo lubią biżuterię, dlatego ich wzrok przyciąga.. męski zegarek! Nie musi być on wymyślny albo bardzo drogi. Możesz postawić śmiało na klasykę  minimalizm.

3.Perfumy:
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że kobiety uwielbiają perfumy! Odpowiedni zapach to czynnik numer jeden dla kobiet przy wyborze potencjalnego partnera.

4.Niezwykle istotna dla kobiet jest bielizna. Najlepiej jeśli nosisz obcisłe bokserki. Według popularnego czasopisma „Men’s Health, aż 58% kobiet woli, gdy mężczyzna nosi bokserki niż inne typy bielizny.

5.Dopasowane jeansy:
Oprócz dopasowanego garnituru, Panie lubią także dopasowane jeansy. Moda na luz w kroku już dawno minęła. Jeansy nie powinny być zbyt obcisłe, ani zbyt luźne.

6.Odpowiednie obuwie:
Istotne są również obuwie. Kobiety często oceniają Kobiety często oceniają na podstawie.. obuwia! Zużyte, brudne buty sprawiają wrażenie, jakbyś nie dbał o siebie. Dlatego warto poświecić trochę więcej czasu przy zakupie kolejnej pary butów.

7.Koszula:
Kobiety uwielbiają facetów w koszuli. I nie chodzi tu wale o klasyczną koszulę pod garnitur. Pobaw się kolorami i wzorami.

A na sam koniec – pamiętaj o najważniejszym ubiorze jakim jest.. uśmiech! To nim oczarujesz swoją przyszłą partnerkę.