Dzień Babci i dzień Dziadka to wyjątkowe święta, które wymagają odpowiedniego prezentu. Jaki prezent wybrać dla dziadka i nie tylko z tej okazji?

Wybór prezentu to nie lada wyzwanie. Obecnie mamy ogromny wybór i czasem ciężko się zdecydować. Zwłaszcza, gdy robimy zakupy na ostatnią chwilę. Niewątpliwie świetnym rozwiązaniem są prezenty personalizowane, które oferuje m.in. sklep MyGiftDna. Możliwość wygrawerowania własnego tekstu sprawia, że prezent staje się wyjątkowy i indywidualny. A takie z pewności najbardziej cieszą dziadków. Oto nasze top 3 pomysły na prezent na dzień dziadka i babci.

Ręczniki – prezent na dzień babci i dzień dziadka

Jeśli planujesz wspólny prezent dla dziadków, postaw na dobre jakościowo ręczniki, wykonane naturalnej bawełny, które charakteryzuje się znakomitą chłonnością, puszystością i miękkością. Dodatkowo możesz zdecydować się na własny napis. np. ukochany dziadziuś, gdy prezent jest dla dziadka. Jeśli dla babci i dziadka, fajnym pomysłem jest dodanie haftu z imieniem Twoich dziadków.

Karafka do nalewek lub likieru

Twój dziadek to prawdziwy smakosz nalewek? Jeśli tak, w jego barku nie może zabraknąć piękne, spersonalizowanej karafki. Karafka jest pełna uroku, dzięki niebanalnemu kształtowi, a do tego wykonana z wysokiej jakości szkła – przez najlepszego w Polsce producenta szkła, firmę KROSNO. Co więcej, masz możliwość wygrawerowania tekstu „najlepszy dziadek na świecie” wraz z imieniem dziadka. Jesteśmy przekonane, że taki napis wywoła szczęście i łzy wzruszenie u każdego dziadka. Twój dziadek woli wino? Karafka do wina, a do tego dwa kieliszki to będzie strzał w 10! Dostępne są także karafki do whiskey.

Drzewo Genealogiczne

Drzewo Genealogiczne wydrukowane na płótnie oraz oprawione w ramę drewnianą to piękny i sentymentalny prezent dla babci i dziadka, którzy cenią sobie rodzinne wartości. Co więcej, MyGiftDna umożliwia dodanie portretu dla każdego członka rodziny w specjalnym kreatorze. Ten prezent z pewnością poruszy każdą babcię i dziadka!

Pamiętaj jednak, że takie prezenty możesz podarować nie tylko na dzień babci i dziadka, ale również na co dzień. Dziadkowie z pewnością docenią taki gest.