Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o trendach w męskiej modzie ślubnej. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Istnieje kilka ubrań, które stanowią niezbędny element damskiej garderoby. Należą do nich przede wszystkim sukienka na wielkie wyjście, płaszcz wysokiej jakości, marynarka, biała koszula, torebka, garnitur i jednolite t-shirty. Są bazą do stworzenia wielu ciekawych, różnorodnych stylizacji na różne okazje. Decydując się na zakup, musimy pamiętać, że przy doborze bazy ubraniowej, stawiamy przede wszystkim na jakość. To ubrania, które nosimy częściej niż jeden sezon. Dlatego muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Odpuszczamy sobie tańsze zamienniki i sztuczne materiały. W szafie powinny znaleźć się również t-shirty, które cechuje wygoda, praktyczność i ponadczasowość. Nosimy je jako odzież codzienną, ale są również elementem stylizacji sportowych czy nawet i z nutą elegancji. T-shirty dostępne są już za grosze, jednak, aby posłużyły dłużej, trzeba postawić na te lepszej jakości. Najlepiej sprawdzą się bawełniane t-shirty, ale z dobrej bawełny – są one droższe, w okolicach 100 zł. Powinny mieć miękki chwyt i być przyjemne w dotyku. Patrzmy również na metkę.  Garnitur to niezbędny element garderoby. Jeśli szukamy wysokiej jakości garnituru, warto poszukać go u takich marek jak: Calvin Klein, Patrizia Pepe, Filippa K czy Hugo Boss. Jeśli nie lubimy garniturów, to dobrym wyborem będzie również sama marynarka. W tym przypadku najlepiej postawić na standardowy kolor: czerń, granat lub grafit. W sezonie wiosenno-letnim sprawdzi się również marynarka w kolorze białym lub ecru.  Sukienka na wyjście to przede wszystkim nieśmiertelna mała czarna, którą można założyć zawsze, bez względu na okoliczności”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.