Wybór odpowiedniego prezentu dla żony, narzeczonej czy dziewczyny, spędza sen z powiek niejednemu mężczyźnie. Sklepy oferują mnóstwo produktów i łatwo można się pogubić. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent na dzień kobiet dla swojej partnerki, nie martw się! Przedstawiamy Ci kilka propozycji. Z pewnością coś wybierzesz.

Jaki prezent na dzień kobiet?

Dla wielu Panów kupowanie upominku dla kobiety to nie lada wyzwanie. Wiąże się nie tylko z pomysłem na prezent, ale również chodzeniem po sklepach. A nie każdy mężczyzna to lubi. Oczywiście sprawdzą się tradycyjne podarunki jak kwiaty czy perfumy, ale warto pokusić się o coś bardziej oryginalnego, aby pozytywnie zaskoczyć swoją wybrankę. Poniżej przedstawiamy prezenty na dzień kobiet, dostępne w sklepie MyGiftDna.

Kubek z napisem

Świetny pomysł na prezent to.. kubek. Ale nie taki zwykły, tylko z fajnym napisem. która z Pań nie byłaby zadowolona czytając takie hasła jak „Hey piękna, będziesz miała dziś cudowny dzień” lub „Queen of everything”?

Kubek dostać możesz w trzech rozmiarach:

– Kubek standardowy – pojemność: 330ml
– Kubek Duży – pojemność: 415ml
– Kubek Latte – pojemność: 500ml

SKETCH – OBRAZ NA PŁÓTNIE:

Jeśli Twoja partnerka życiowa jest romantyczką, postaw na obraz na płótnie w stylu Sketch – Wasze zdjęcie nakreślone za pociągnięciem ołówka na płótnie. Szkic wykonany z wysoką dbałością o szczegóły z pewnością zaskoczy Twoją ukochaną.

Kalendarz:

Kalendarz to idealna propozycja dla kobiet, które są zabiegane i potrzebują zapisywać spotkania itd. Zanim wręczysz swojej partnerce ten upominek, koniecznie wybierz kilka dat i zapisz „kolacja/spa/kino z mężem”. Jesteśmy przekonane, ze będzie tym miło zaskoczona 🙂 W przypadku tego prezentu, również postaw na fajny napis, który wywoła uśmiech na twarzy.

Kieliszek do wina

Lubicie spędzać czas przy filmie i winie? W takim razie kieliszek do wina to strzał w 10!