Mężczyźni lubią prezenty, które są praktyczne i użyteczne. Dlatego zanim wybierzesz się do sklepu po upominek dla ukochanego, ustal co może mu się spodobać. Zastanów się czy ma to być rzecz praktyczna, elegancka czy oryginalna. Weź  pod uwagę zainteresowania partnera, a także jego gusta. Dziś przedstawiamy Wam nasze propozycje.
1.Sportowe gadżety.
Fanom sportu z pewnością spodobają się sportowe gadżety Dla miłośników piłki nożnej świetnie sprawdzi się książka o ulubionym piłkarzu. Natomiast dla Panów, którzy uczęszczają na siłownię, trafionym prezentem będzie sportowa torba. Możesz także pokusić się o  gadżety z wizerunkiem drużyny, której kibicuje np. pościel.
sportowe gadżety

2.Ekstremalne prezenty z adrenaliną
Miłośnikom mocnych wrażeń ufundujcie skok ze spadochronu, na bungee czy lot w tunelu aerodynamicznym – świetna zabawa gwarantowana! Jeśli same lubicie jak zapiera Wam dech w piersiach, zafundujcie i sobie. To będziemy niezapomniane przeżycie dla Was obojga.
Ekstremalne prezenty z adrenaliną

3.Portfel
Trafnym wyborem będzie również portfel. Panowie często noszą je w kieszeniach, dlatego szybko się im psują. Wybierzcie portfel skórzany, ponieważ jest bardziej wytrzymały i będzie służył przez lata. My polecamy portfele Tommy Hilfiger w jednym z trzech odcieni.
portfel4. Zegarek
Zegarek to męski odpowiednik kobiecej biżuterii, więc będzie stanowił prezent idealny. Przy wyborze zegarka pamiętaj, że ma on charakteryzować osobowość i wskazywać na preferencje właściciela. My polecamy zegarki SWISS – Szwajcarska jakość w nowoczesnym wydaniu.
zegarek

5. Zapach
Jeśli wiecie jaki zapach lubi mężczyzna, którego chcecie obdarować, warto kupić mu perfumy. To klasyczny prezent, który zawsze się sprawdzi. Gdy nie jesteście pewne, które wybrać, najlepiej udać się do łazienki, powąchać perfumy, przeczytać skład, aby potem wybrać odpowiednie.  My polecamy ekskluzywne zapachy Giorgio Armani: zapachFiguier Eden niczym perfumowany sekret drzewa figowego, zapach Vétiver Babylone inspiracją którego stały się wiszące ogrody Babilonu, poruszający dar zakochanego mężczyzny oraz zapach Oranger Alhambra , którego inspircją były ogrody alhambryjskie.
zapachy

6. Nowe technologie
Dla miłośników czytania polecamy czytnik e-booków. Fajnie jeśli dołączysz również kilka e-booków. Jeśli jeszcze Twój mężczyzna nie ma GPS, polecamy dobrą nawigację z AutoMapą – przyda się każdemu kierowcy. Natomiast Panom, którzy lubią muzykę doradzamy obdarować iPhonem.
technologie

7.Książka
Książka to zawsze dobry pomysł na prezent. Dobrze byłoby, gdybyśmy znali ulubionego autora osoby, którą obdarowujemy lub gatunek jaki lubi. Jeśli lubuje się w wielu, pomocą służyć Ci może lista bestsellerów dostępna w księgarni lub na stronach internetowych. Możesz zasięgnąć również opinii sprzedawcy w sklepie. Dodatkowo napisz osobistą dedykację. To bardzo miły akcent.
książki

Jeśli mimo naszych rad, nadal masz mętlik w głowie, poproś partnera o napisanie listu do Świętego Mikołaja. Kto wie, może pod choinką znajdzie się prezent jego wymarzonej listy?