Szkoła Męskiego Stylu miała okazję współpracować z Hotelem Hanza podczas sesji zdjęciowej Pani Marysi . Taka sesja nie jest dostępna tylko dla profesjonalnych modelek, ale dla każdego, zarówno dla Pań jak i Panów. Realizujemy sesje w trzech odsłonach wizerunkowych: biznes, casual oraz kobiecy. W sesji kobiecej odkrywamy piękno, które drzemie w każdej z Pań. Serdecznie zapraszamy do współpracy przy naszych projektach. Zapraszamy Was również na krótki wywiad z Panią Marysią na temat jej sesji.

-Agnieszka Świst Kamińska: Jak się Pani czuła w roli modelki?

-Pani Marysia: Zawód modelki zawsze wydawał mi się nudny , myślałam ze nie będę umiała tak pozować. Jednak po pierwszych 10 minutach wczułam się w role , i zaczęłam się dobrze bawić .  Zrozumiałam  , że dla kogoś modeling może być pasją jego życia.

-Co się Pani podobało najbardziej podczas sesji zdjęciowej?

-Sesja zdjęciowa to trudna praca, i po kilku godzinach staje się mecząca. Podobało mi się podejście fotografa dzięki któremu naprawdę poczułam się jak modelka pozująca dla najlepszych czasopism.

-Co wnosi współpraca ze Style Coach podczas sesji?

-Dzięki współpracy ze Style Coach jest to łatwiejsze. Agnieszka dobrała piękne  stylizacje. Dbała o moje włosy i makijaż podczas sesji , doradzała jak pozować , omawiała ze mną swoje wizje na dane zdjęcie .

-Dlaczego Pani się zdecydowała na sesję zdjęciową?

-Tak naprawdę sesja była pomysłem i prezentem mojego narzeczonego   Jestem świeżo upieczona mama , która cały swój czas poświecą maluszkowi.  Nie ma się już czasu na codzienne strojenie, bo liczy się wygoda a ja bardzo lubię bawić się moim wizerunkiem.  Na sesji zdjęciowej mogłam  pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, mocny makijaż , wystylizowane włosy , obłędne szpilki piękne sukienki, coś czego obecnie w moim życiu odrobinę brakuje.

-Czy taka sesja to ciekawe doświadczenie, wyzwanie?

-Podczas robienia zdjęć trzeba odsłonić   artystyczną stronę swojej duszy i ciała. Od  W jednej chwili jest się zmysłową romantyczka , a na następnym zdjęciu kobieta wampem. Nie ukrywam, że uwielbiam przygotowania do sesji. Ktoś dba o twarz, ktoś inny o włosy. Czuję się wtedy bardzo komfortowo i kobieco. Myślę, że takie momenty są potrzebne każdej kobiecie.

-Czy poleciłaby Pani innym kobietom zrobienie takiej sesji?

-Jak najbardziej. Podczas takiej sesji można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa ,zobaczyć inna Siebie , a dzięki współpracy z różnymi ludźmi  jest to dużo łatwiejsze. Style Coach dobiera stylizacje a fotograf dba o to by każde zdjęcie, było dopracowane do perfekcji.

FullSizeRender IMG_8980 IMG_8981